Udostępnij
Tweetnij

Wiadomości na Androida teraz z ulepszonym wyszukiwaniem

Wiadomości na Androida otrzymały właśnie nową aktualizację. W ramach nowych zmian pojawiło się świeże narzędzie do wyszukiwania. Spodoba się ono tym, którzy często korzystają z wiadomości i mają tam wiele zapisanych danych. Nowe narzędzie jest bardzo proste w wykorzystaniu i można nim łatwo sterować.

Google wprowadza w tym tygodniu nową funkcję do Wiadomości na Androida. Powoduje to, że jest ona bardziej podobna do innych aplikacji z wiadomościami. Według opublikowanego wczoraj posta na blogu, aplikacja szybko zyskuje nowy i wygodny sposób przeszukiwania historii rozmów.

Nowa funkcja w aplikacji Wiadomości na Androida pozwala dotknąć ikony wyszukiwania w aplikacji i wybrać konkretny kontakt, aby przejrzeć tam historię wiadomości, w tym indywidualne i grupowe rozmowy. Można tam zobaczyć również wszystkie zdjęcia, filmy, adresy lub udostępnione przez linki.

Wiadomości na Androida Google lepsze wyszukiwanie

Wiadomości na Androida z aktualizacją już teraz

Nie oznacza to, że aplikacja nie ma opcji zapisu, jakie pojawiały się w przeszłości. Możesz jak wcześniej przewinąć wszystkie historie rozmów ręcznie, aby znaleźć wszystkie treści, o których wcześniej wspomniano. Będzie wciąż taka możliwość, choć z pewnością będzie tu brakowało wygody jak w przypadku nowości, jakie wprowadza uaktualnienie. Z pewnością nowa opcja w aplikacji przyda się tym, którzy często wyszukują różnych rzeczy w strumieniu rozmów.

Wiadomości na Androida dopiero otrzymują aktualizację. Powinna być ona już dostępna na waszych urządzeniach. Jeśli jej jeszcze nie widzicie, uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wkrótce powinna nadejść. Potwierdzono, że rozpoczęło się już wdrażanie, a aktualizacja będzie rozpowszechniana w tym tygodniu.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z sierpnia

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij