Udostępnij
Tweetnij

Spotify Premium i Tidal z promocjami – nawet do 90 dni za darmo

Spotify i Tidal przygotowały promocję, w ramach której będziemy mogli skorzystać z tych serwisów całkowicie za darmo przez kilka tygodni. Wystarczy założyć nowe konta w tych serwisach, by móc upajać się muzyką ze streamingu przez wybrany czas. W przypadku opcji Spotify Premium trzeba się jednak pospieszyć.

Spotify Premium, Tidal czy Apple Music. Jest kilka ciekawych serwisów streamingowych. Każdy wiąże się jednak z pewną opłatą w związku z subskrypcją. Można jednak załapać się na ciekawe promocje. Tak jest również i tym razem. Obecnie za darmo na jakiś czas można uzyskać dostęp do dwóch pierwszych z wymienionych.

Promocje można złapać zarówno w Spotify Premium, jak i Tidal. W przypadku Spotify musimy wejść pod ten adres i założyć nowe konto. Promocja tyczy się jedynie tych, którzy zakładają właśnie nowe konto. Przy rejestrowaniu się podajemy dane karty płatniczej i możemy korzystać z serwisu za darmo przez kolejne 60 dni. Ważne, by przy zakładaniu nowego konta nie użyć numeru karty, który był już używany w trakcie zakładania innego konta. Promocja trwa do 28 września.

Spotify Premium i Tidal z promocją, ale nie zapomnijcie o anulowaniu subskrypcji

Tidal również wystartował z promocją. Aby z niej skorzystać należy wejść pod ten adres, wpisać kod QUEEN i zarejestrować się w serwisie. Promocja jest również przewidziana dla nowych kont użytkowników, dlatego trzeba użyć karty, która wcześniej nie była używana do zakładania konta. Tym razem możemy jednak wybrać – albo 90 dni streamingowania muzyki na zwykłym koncie, albo 45 dni dla opcji Hi-Fi.

Spotify i Tidal nie pobierają opłat w trakcie trwania promocji. Po tym okresie jednak opłata pobierze się automatycznie. Aby tego uniknąć należy wejść w ustawienia i anulować automatyczne odnawianie subskrypcji. Pamiętajcie o tym, jeśli po upłynięciu okresu próbnego nie będzie chcieli korzystać dalej z usługi.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

Źródło: tabletowo

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij