Udostępnij
Tweetnij

Muzyka Google Play z trzema miesiącami za darmo, ale nie dla wszystkich

Muzyka Google Play może nie jest najpopularniejszą aplikacją do muzyki, jednak nie zawsze mamy zasobny portfel, aby móc skorzystać z usług premium. Jeśli chcecie skorzystać z ciekawej promocji, w ramach której otrzymacie trzy miesiące za darmo, możecie to zrobić już teraz w bardzo prosty sposób. Wystarczy założyć nowe konto i się zarejestrować.

Muzyka Google Play nie jest w naszym kraju w sumie popularna. Najczęściej użytkownicy korzystają z dobroci Spotify czy Apple Music. Nie oznacza to jednak, że usługa nie jest ciekawa. Działa mniej więcej na tych samych zasadach jak wspomniane aplikacje. Teraz możecie z niej skorzystać za darmo, ale trzeba się przy tym trochę nagimnastykować.

Google Play Music jest dostępne za darmo przez trzy miesiące w ramach promocji. Jest ona jednak dostępna jedynie dla nowych użytkowników. Jeśli zatem macie aktywne konto Google, będziecie się musieli z niego wylogować przed próbą aktywacji wspomnianej usługi bezpłatnie.

Muzyka Google Play za darmo, ale trzeba pamiętać o anulowaniu przedłużenia subskrypcji

Z promocji mogą skorzystać nowi użytkownicy, zatem zanim przystąpisz do rejestracji wyloguj się ze swojego konta lub uruchom tryb incognito. Następnie przejdź pod ten adres. Znajdziesz tam stronę, która będzie mówiła o nowej promocji, w ramach której użytkownicy będą mogli skorzystać z usługi za darmo przez trzy miesiące.

Po zarejestrowaniu się w usłudze na nowym koncie możecie już korzystać śmiało z trzymiesięcznego okresu próbnego. Pamiętajcie, że po upływie tego czasu będziecie musieli zapłacić za usługę. Opłata będzie pobierana automatycznie z waszego konta, ponieważ wymagane jest podpięcie do niego karty. Jeśli nie chcecie płacić, możecie odhaczyć tę opcję. Można to zrobić w bardzo prosty sposób poprzez ustawienia.

Zobacz także: Najlepsze aplikacje na Androida z lipca

Źródło: PlayGoogle

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij