Udostępnij
Tweetnij

Apple Music 2.6.0 beta na Androida z integracją z Android Auto

Apple Music 2.6.0 beta to najnowsza wersja aplikacji w wersji na Androida, która wprowadza kilka ciekawych zmian. Najważniejszą jednak jest integracja z Android Auto. Oznacza to, że teraz będziemy mogli korzystać z aplikacji w wersji na urządzenia z Androidem bez problemu w naszych samochodach. Aktualnie trwają testy.

Apple Music nie jest najpopularniejszą aplikacją dla użytkowników posiadających smartfony z Androidem. Do tego jeszcze dochodzi kwestia obsługi muzyki w Android Auto. Okazuje się jednak, że najnowsza wersja beta aplikacji powoli wprowadza nowe zmiany, mające na celu dodanie obsługi aplikacji w naszych samochodach.

Apple Music testuje właśnie integrację Androida Auto w wersji 2.6.0 beta. Aby uzyskać aktualizację, musisz poprosić o dostęp do wybranych w Google Groups. Następnie, po jej zaakceptowaniu możesz przejść do strony beta Sklepu Play i dołączyć do programu. Gdy to zrobisz, musisz poczekać, aż wersja beta będzie dostępna również w wersji na Twoje urządzenie. Wtedy będziesz mógł wybrać Apple Music jako źródło w Android Auto i sterować odtwarzaniem, jak w przypadku innych aplikacji muzycznych.

Android Auto Apple Music beta

Nowa beta Apple Music to nie tylko integracja z Android Auto

Wersja beta w nowej wersji ma również kilka innych, ciekawych opcji. Na liście jest między innymi opcja wyszukiwania utworów poprzez używanie kilku słów z jego tekstu. Poza tym pojawia się również Friends Mix. Jest to funkcja umożliwiająca stworzenie specjalnej listy utworów, która może nam się spodobać, a które odtwarzają również nasi znajomi. Pojawiają się również poprawki w Bibliotece czy opcji pobierania. Poza tym można dostrzec również kilka zmian drobnych modyfikacji poprawiających aplikację.

Apple Music w nowej wersji beta na Androida jest dostępny jedynie dla niewielkiego grona odbiorców. Aktualnie nie jest jeszcze dostępne APK. Nie wiadomo również, kiedy zmiany trafią do stałej wersji aplikacji.

Zobacz także: Najlepsze aplikacje na Androida z lipca

Źródło: AndroidPolice

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij