Udostępnij
Tweetnij

Spotify Premium na 60 dni za darmo

Spotify Premium możemy teraz przetestować całkowicie za darmo. Usługa jest płatna, jednak w ramach najnowszej promocji możemy wykorzystać 60 darmowych dni. Promocja jest mocno ograniczona czasowo. Warto zatem szybko się z nią zapoznać i zalogować, zanim oferta na dobre wygaśnie. Skorzystanie z promocji jest niezwykle proste.

Spotify Premium to usługa, za którą jednak trzeba trochę zapłacić. Chyba że trafimy na ciekawą promocję. I tym razem możemy z niej skorzystać. Firma dała możliwość wykorzystania aż 60 darmowych dni w Premium w ramach najnowszej oferty.

Aby uzyskać darmowe 60 dni na koncie Premium wystarczy wejść pod ten adres, a następnie kliknąć w baner GET PREMIUM. Można się wtedy zalogować z poziomu Facebooka, ale również wpisać po prostu hasło i login. Jeśli macie konto w serwisie, ale nie skorzystaliście jeszcze z opcji Premium, to możecie się na nie zalogować. Jeśli natomiast nigdy nie korzystaliście ze Spotify, należy po prostu założyć nowe konto.

Spotify Premium w promocji tylko 10 sierpnia

Spotify Premium będzie dostępne przez 60 dni po wykonaniu wszystkich formalności. Pamiętajcie jednak, że taka opcja może pobierać wam pieniądze z konta po upłynięciu darmowego okresu. Jeśli chcecie tego uniknąć, po prostu zaraz po zalogowaniu i przyznaniu 60 darmowych dni możecie usunąć subskrypcję z ustawień.

Konto Premium w promocji będzie dostępne jedynie przez ograniczony czas. Akcja będzie dostępna jedynie do 10 sierpnia, czyli macie czas do pojutrza. Spieszcie się zatem z promocjami! Spotify w darmowej wersji doczekało się również ostatnio sporych zmian, które spodobały się użytkownikom. Dotyczy to głównie losowej listy utworów.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje mobilne na system Android – lipiec 2018

Źródło: PromocjaSpotify

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij