Udostępnij
Tweetnij

Zegar Google integruje się ze Spotify. Ulubiony utwór ustawisz jako budzik

Spotify doczekało się nowej funkcji, dzięki współpracy z Google. Teraz w aplikacji Zegar jest opcja spersonalizowania alarmu budzika. Możemy wybrać zatem jedną spośród 35 milionów piosenek dostępnych w aplikacji. Jeśli taki budzi zadzwoni, a my go wyłączymy, możemy jednym przyciskiem sprawić, by muzyka grała nadal.

Spotify ma nową, ciekawą funkcję, która umili nam poranek. Twórcy aplikacji zapowiedzieli, że połączyli siły z Google, by umożliwić użytkownikom sprzętów z Androidem swobodne ustawienie i wybranie muzyki dla naszego budzika poprzez aplikację Zegar. Spersonalizowany budzik już jest wdrażany.

– Cieszymy się, że możemy umożliwić użytkownikom spersonalizowanie ich budzików w aplikacji Zegar od Google dzięki niesamowitemu katalogowi muzycznemu. Już od dłuższego czasu użytkownicy aplikacji Spotify wyrażali potrzebę wprowadzenia podobnej funkcji, dlatego nie możemy się doczekać, kiedy fani muzyki zaczną wybierać swoje ulubione utwory, wykonawców i playlisty, aby pozytywnie rozpocząć dzień – powiedział Jorge Espinel.

spotify zegar google

Zegar Google z opcją ze Spotify również dla użytkowników darmowej wersji

Aby włączyć wspomnianą opcję, wystarczy otworzyć aplikację Zegar, połączyć się i uwierzytelnić swoje konto Spotify. Kiedy budzik zadzwoni, będziemy mogli go, oczywiście, wyłączyć. Później jednak pojawi się opcja Continue playing. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala ona na kontynuowanie odtwarzania utworu, byśmy mogli cieszyć się nim tego poranka. Można, oczywiście, do woli zmieniać opcje budzika.

Aplikacja z nową opcją już jest wdrażana. Jeśli jeszcze jej nie widzicie, wystarczy uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Powinna się pojawić w ciągu najbliższych kilku dni. Pojawia się zarówno w opcji Premium, jak w wersji darmowej w trybie odtwarzania losowego.

Zobacz również – Najlepsze aplikacje mobilne – lipiec 2018

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij