Udostępnij
Tweetnij

Mirror to Windows PC przeniesie obraz z iPhone’a lub iPada na PC bez AirPlay

Mirror to Windows PC to najnowsza aplikacja od AirBeamTV, która pozwala na klonowanie obrazu z iPhone’a lub iPada na ekran naszego komputera. Aplikacja nie wymaga żadnego dodatkowego odbiornika. Wystarczy, że na naszym komputerze osobistym będziemy mieli zainstalowaną przeglądarkę Google Chrome.

AirBeamTV wypuściło właśnie aplikację, która pozwala na przesyłanie obrazu z naszego smartfona iPhone lub iPada do komputera z systemem Windows. Mirror to Windows PC pozwala na streaming obrazu na przeglądarkę Google Chrome w naszym PC. Aplikacja jest już dostępna do pobrania.

Opracowanie tej aplikacji było wyzwaniem, które się opłaciło. Ma tak wiele zastosowań. Odbicie lustrzane na komputer z systemem Windows jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą udostępniać rodzinne zdjęcia i filmy znajomym oraz osobom prezentującym treści mobilne na większym ekranie podczas spotkania biznesowego – powiedział Roeland van der Spek.

Mirror to Windows PCAirBeamTV obraz z iPhone na komputer bez AirPlay

Jedną z głównych zalet aplikacji jest to, że nie trzeba instalować aplikacji odbiornika na docelowym komputerze. Należy jednak pamiętać, by zainstalować przeglądarkę Chrome. Aby rozpocząć proces dublowania ekranu, klienci muszą pobrać aplikację Mirror to Windows PC z App Store. Przed użyciem aplikacji należy włączyć nagrywanie ekranu w centrum sterowania iPhone’a lub iPada. AirBeamTV zapewnia samouczek wideo i przewodnik krok po kroku, jak to zrobić.

Mirror to Windows PC tylko dla iOS 11 wyższych wersji systemu

Po włączeniu tej opcji użytkownicy powinni otworzyć aplikację Mirror to Windows PC i użyć przeglądarki Chrome na swoim PC, aby przejść do start.airbeam.tv i połączyć się z komputerem. Po podłączeniu użytkownicy mogą wysunąć panel sterowania z dowolnej aplikacji, mocno nacisnąć i przytrzymać przycisk opcji nagrywania ekranu i rozpocząć tworzenie kopii lustrzanej. Dublowanie obejmuje zarówno wideo, jak i audio.

Wspomniana aplikacja jest już dostępna do pobrania. Zapłacimy za nią 23,99 zł. Pamiętajcie jednak, że jest ona kompatybilna jedynie z urządzeniami z iOS 11. Przypominamy również o konieczności instalacji przeglądarki Chrome na PC. Poniżej znajdziecie przycisk z linkiem do pobrania.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Tak go dodasz na własnym telefonie

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij