Udostępnij
Tweetnij

Netflix z nowym interfejsem na telewizory

Netflix ma w zanadrzu kilka ciekawych zmian. Firma zapowiedziała oficjalnie, że aplikacja w wersji na telewizory otrzyma aktualizację, w ramach której dostępne będzie kilka udoskonaleń. Na liście są przede wszystkim usprawnienia, które mają sprawić, że aplikacja Netflix w wersji telewizyjnej będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza w użytkowaniu. Zmiany są wdrażane.

Netflix wciąż się rozwija. Nie tak dawno pojawiły się plotki o nowych testach, które raczej nie spodobały się użytkownikom. Jeśli wierzyć doniesieniom, teraz zapłacą oni więcej za to, co oferował do tej pory pakiet Premium. Teraz jednak nowe zmiany powinny przypaść do gustu użytkownikom. Netflix na telewizory doczekał się odświeżenia.

Netflix w wersji na telewizory wprowadził nowy, świeży wygląd, który ma dodawać ułatwienia w korzystaniu z aplikacji. Nowy interfejs ułatwia teraz wyszukiwanie i wyświetlanie nowych treści dodawanych do usługi. Przeglądanie seriali czy filmów jest teraz mniej skomplikowane, ponieważ użytkownicy nie zawsze są pewni, co obejrzeć dalej. Nowa wersja ułatwia też dostęp do zapisanych tytułów do późniejszego przeglądania na liście.

Netflix na telewizory nowy interfejs

To jednak nie koniec zmian. Netflix zapewnia, że w nadchodzących miesiącach wprowadzi wiele ulepszeń, aby platforma była jeszcze wygodniejsza dla użytkowników na całym świecie. Najnowsza aktualizacja dla wersji telewizyjnej już jest wdrażana. Jeśli jej jeszcze nie widzicie u siebie, warto po prostu uzbroić się w cierpliwość. Firma zapowiedziała, że już będzie ona dostępna dla wszystkich, zatem poczekajcie jeszcze chwilę.

Netflix z pewnością z nowym pakietem, ale cena nie jest jeszcze znana

Netflix potwierdził także wcześniej, że wprowadził kilka testowych wersji pakietów, ale nie pojawiają się one jeszcze w ramach stałej zmiany pakietu. Rzecznik prasowy firmy powiedział jedynie, że są to aktualnie testy i nic jeszcze nie jest pewne. Listy użytkowników się jednak różnią, ale nie tylko ceną. Na jednych widnieje wspomniana zmiana, na innych już nie. Pojawia się zapis, że w obu pakietach będą oferowane 4 urządzenia do jednoczesnego streamingu, ale w jednym przypadku nie będzie dostępnej usługi HDR w pakiecie Premium, a w jeszcze innym przypadku najwyższa jakość dźwięku będzie oferowana jedynie w pakiecie Ultra. Wygląda na to, że firma aktualnie testuje różne opcje i jeszcze nie jest zdecydowana na konkretną.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – czerwiec 2018

Źródło: fonearena

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij