Udostępnij
Tweetnij

Netflix wprowadzi nowy pakiet, ale cena jeszcze nie jest znana

Netflix będzie z pewnością proponował pewne zmiany w pakietach dla swoich użytkowników. Ostatnie informacje mówiły o tym, że dodany zostanie pakiet Ultra, który będzie oferował to samo, co pakiet Premium, ale będzie droższy. Na polskiej stronie pojawia się za to kilka opcji ofert. Najwyraźniej serwis aktualnie testuje wszystkie opcje.

Netflix, jak podawały ostatnie plotki, chce wprowadzić zmiany, które nie spodobają się zdecydowanie użytkownikom serwisu. Chodzi o nowy, świeży pakiet. Ultra ma nie wprowadzać żadnych zmian, za to będzie droższy. Coraz więcej informacji, nawet z Polski, wskazuje na to, że serwis chce wprowadzić zmiany, jednak nie może się jeszcze zdecydować co do ceny.

Kilka dni temu świat obiegły informacje o tym, że Netflix wprowadza nowy pakiet usług o nazwie Ultra. Będzie on oferował dokładnie to samo, co pakiet Premium, z tą różnicą, że będzie on znacznie droższy. Premium będzie za to „obdarte” z dwóch urządzeń, na których można będzie streamować jednocześnie filmy czy seriale. Jak donoszą liczni użytkownicy z Polski, pakiet już powoli pojawia się na stronie oferowanych usług. W tym przypadku jednak ceny się różnią. Jedni użytkownicy donoszą, że koszt pakietu to 74 zł. Na listach innych widnieje mniejsza cena – 63 zł.

Netflix cennik

Netflix z pakietem Ultra albo z HDR, albo z dźwiękiem wysokiej jakości

Netflix potwierdził wcześniej, że wprowadziło kilka testowych wersji pakietów, ale nie pojawiają się one jeszcze w ramach stałej zmiany pakietu. Rzecznik prasowy firmy powiedział jedynie, że są to aktualnie testy i nic jeszcze nie jest pewne. Listy użytkowników się jednak różnią, ale nie tylko ceną. Na jednych widnieje wspomniana zmiana, na innych już nie. Pojawia się zapis, że w obu pakietach będą oferowane 4 urządzenia do jednoczesnego streamingu, ale w jednym przypadku nie będzie dostępnej usługi HDR w pakiecie Premium, a w jeszcze innym przypadku najwyższa jakość dźwięku będzie oferowana jedynie w pakiecie Ultra. Wygląda na to, że Netflix aktualnie testuje opcje i jeszcze nie jest zdecydowany na konkretną.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – czerwiec 2018

Źródło: Twitter

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij