Udostępnij
Tweetnij

Gry Google Play 5.10 z grą Snake i linkami do YouTube

Gry Google Play 5.10 wprowadzają wiele ciekawych elementów. Na liście jest między innymi nowy układ w profilu użytkownika, który znacznie różni się od poprzedniego. Firma z Mountain View postanowiła również dodać zmiany do automatycznego odtwarzania filmów. Pojawia się też gra Snake oraz linki do YouTube w grach.

Gry Google Play otrzymały kolejną aktualizację. Wersja z numerem 5.10 wprowadza wiele ciekawostek. Wśród nich są między innymi nowe ustawienia do automatycznego wyłączania odtwarzania filmów, nowe wyszukiwanie, usunięte ustawienia dotyczące wyłączania powiadomień o zapytaniach i żądaniach. Dodano także grę Snake, a także linki do YouTube w grach.

Gry Google Play 5.10 Snake YouTube

Układ jest zupełnie inny. Teraz między innymi osiągnięcia są większe i lepiej widoczne. Gracze, których obserwujesz, stanowią oddzielną stronę w trzeciej zakładce. Podział XP według gatunku został usunięty lub jest wyświetlany w innym miejscu.

gry google play 2

Gry Google Play 5.10 wprowadzają także nową zakładkę na pasku nawigacyjnym. Zawiera one artykuły z witryn z wiadomościami o grach, podobne do aplikacji Wiadomości Google. Obejmuje także zmiany ustawień, w tym automatyczne odtwarzanie filmów. Google usunęło również opcje włączania i wyłączania powiadomień dotyczących zadań i żądań. Teraz mamy nowy przełącznik, który kontroluje, czy filmy mogą odtwarzać się automatycznie. W górnej części głównego ekranu znajduje się całkiem nowy przycisk wyszukiwania. Po jego dotknięciu wyświetli się lista popularnych gier.

Gry Google Play 5.10 w końcu z połączeniem z YouTube

gry google play 3

Gry Google Play 5.10 dodają również całkowicie nową grę – popularnego Snake’a, którego znamy jeszcze ze złotych czasów Nokii. Ostatnią zmianą w nowej wersji są filmy z YouTube na karuzeli dotyczące gier. Filmy te są wybierane losowo, ale obejmują materiały z gier. Nie wszystkie gry będą jednak zawierać linki do filmów z YouTube. Gry Google Play mogą również wkrótce uzyskać nowy Dark Theme.

Zmiany, o których wspominaliśmy, są aktualnie dostępne dla wszystkich w najnowszej aktualizacji. Jeśli jej jednak nie widzicie, wystarczy uzbroić się w cierpliwość. Możecie również pobrać plik APK. Znajdziecie go pod tym adresem. Przypominamy jednak, że takie pliki bywają niebezpieczne. Robicie to zatem na własną odpowiedzialność.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – czerwiec 2018

Źródło: AndroidPolice

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij