Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome Duplex z nowym, testowym wyglądem

Chrome Duplex zostało wprowadzone w lutym, ale Google nie ma zamiaru poprzestawać w nowych, ciekawych zmianach w wersji przeglądarki na Androida. Tym razem w wersji Canary pojawiły się nowe przyciski i odświeżony pasek narzędzi. Nie wiadomo jednak czy trafią one do stałej wersji aplikacji. Chwilowo te opcje są jedynie testowane.

Google od dawna pracuje nad nowym interfejsem Chrome na Androida. Na początek wprowadzono Home, który przesunął pasek adresu na dół ekranu. Interfejs ten został w sumie skończony, ale firma z Mountain View zdecydowała się go usunąć z nieznanych przyczyn. Projekt został zmieniony na Chrome Duplex w lutym. Pojawił się przy tym pasek adresu na górze i nowy pasek narzędzi na dole.

Chrome Duplex otrzymało kilka nowych przycisków na pasku narzędzi. W najnowszej wersji Canary interfejs został ponownie poprawiony. Nie ma już dwóch przycisków zakładek i dwóch przycisków menu – pozostają tylko te znajdujące się na pasku narzędzi. Ponadto możesz teraz przesuwać palcem w lewo i w prawo na dolnym pasku narzędzi, aby przełączać się między kartami. Podobnie można robić teraz na górnym pasku narzędzi.

Google Chrome Canary Duplex UI nowy wygląd

Chrome Canary z wieloma nowymi funkcjami, w tym automatyczne pobieranie artykułów

Wprowadzone zmiany, jak już wspomnieliśmy, dostępne są jedynie w niestabilnej wersji Canary. Nie wiadomo jednak, czy pojawią się również w stałej wersji. Przypomnijmy, że Google wprowadzi wiele ciekawych zmian do swojej aplikacji. Ostatnio Chrome Canary otrzymało możliwość zmiany tła nowej karty. Pojawiła się również funkcja pobierania ciekawych, wartościowych artykułów automatycznie, kiedy tylko zostaniemy podłączeni do sieci Wi-Fi.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida z maja

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij