Udostępnij
Tweetnij

YouTube na Androida w wersji testowej ze zmianami w nazwach zakładek

YouTube w wersji na Androida doczekał się kolejnej wersji. Widzą ją jedynie nieliczni, ponieważ Google wprowadziło zmiany wyłącznie w wersji testowej. Pojawiają się nowe nazwy starszych zakładek. Nie wiadomo jednak, czy firma z Mountain View zdecyduje się na opcję zmiany nazw w ostatecznej wersji aplikacji.

YouTube jest chyba jedną z ulubionych aplikacji Google do zmian. Firma z Mountain View wciąż wprowadza do aplikacji nowe modyfikacje. I tym razem można spodziewać się kilku nowości, ale w nazwach poszczególnych zakładek. Użytkownicy donoszą, że widzą je w swoich urządzeniach na Androidzie.

YouTube w nowej wersji wprowadza nowe nazwy do starszych zakładek. nazwa dolnej karty została zmieniona wcześniej (przeszła z Udostępnione do Aktywność). W tym czasie nazwa Udostępnione została przeniesiona na jedną z dwóch kart u góry. Jednak w tym najnowszym teście Google nazwało teraz dolną kartę Skrzynka odbiorcza i górną kartę Wiadomości. Zmiany widoczne są na załączonych zrzutach ekranu.

youtube nazwy kart google

YouTube z testowym paskiem wyszukiwania

Wspomniane nazwy nie są jednak dostępne dla wszystkich użytkowników. Opcja ta jest dostępna zatem jedynie w formie testowej. Nie wiadomo czy trafi do ostatecznej wersji aplikacji. Możliwe, że Google zdecyduje się na zmianę wspomnianych nazw na stałe i wkrótce będziemy musieli się ich kolejny raz nauczyć.

YouTube doczeka się także prawdopodobnie kolejnych nowości. Jest wiele aplikacji Google, które mają pasek wyszukiwania na górze ekranu i wygląda na to, że aplikacja do odtwarzania wideo może wkrótce dołączyć do tego klubu. Tak pokazują przynajmniej ostatnie testy w aplikacji.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – kwiecień 2018

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij