Udostępnij
Tweetnij

Mundial z Google z przydatnymi informacjami

Mundial z Google rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Dzięki nowościom, jakie oferuje firma z Mountain View w wyszukiwarce znajdziemy pełny wykaz meczów, informacje o rozgrywkach, pozycji ulubionego zespołu w tabelach, a także statystyki. Pojawią się również wideo-podsumowania z wybranych meczów w pół godziny od ich zakończenia.

Mundial z Google rozpocznie się już wkrótce. Mistrzostwa świata w piłce nożnej rozpoczną się w przyszłym tygodniu, a firma z Mountain View postara nam się ułatwić nadążanie za najważniejszymi informacjami. Zapowiedziano, że firma doda kilka funkcjonalności, które spodobają się wyszukującym informacji o nadchodzących czy trwających meczach.

Mundial z Google to nie tylko pełny wykaz meczów, informacje o rozgrywkach, pozycji ulubionego zespołu w tabelach czy statystyki. Oprócz powyższych funkcji, wyszukiwarka Google doda także wideo-podsumowania z wybranych meczów w ciągu trzydziestu minut od ich zakończenia. W ten sposób zobaczymy wszystkie gole i najciekawsze momenty meczu. Każdy mecz można będzie obserwować na żywo lub śledzić oś czasu, by uzyskać informacje bezpośrednio z gry, statystyki, tweety i wiele innych. Przeglądarka umożliwi również przypięcie meczu do ekranu, by użytkownik mógł przełączać się między aplikacjami, ale być jednocześnie na bieżąco z rozgrywką na murawie.

mundial z google

Mundial z Google nie tylko w wyszukiwarce

Oprócz wiadomości o drużynach i ich składach, będziesz mógł zobaczyć prawdopodobieństwa wygranej. Będą one aktualizowane przez całą grę. Staną się przydatne, jeśli nie będziesz mógł siedzieć podczas meczu przez pełne 90 minut. Oprócz zmian w aplikacji Google, Google News zyska także opcję śledzenia Pucharu Świata. Aplikacja doczeka się specjalnej funkcji pozwalającej wizualizować wyniki na żywo. Będzie pokazywać najciekawsze momenty, wyniki i harmonogramy. Będziesz w stanie podnieść ogólną wydajność swojego zespołu i obejrzeć najciekawsze filmy z YouTube w Google News. Funkcja będzie dostępna dla użytkowników w USA, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Meksyku, Argentynie, Peru i Kolumbii.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – maj 2018

Źródło: blog.google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij