Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google z wyszukiwarką w recenzjach

Mapy Google doczekały się kolejnej aktualizacji. Dzięki niej łatwiej nam będzie wyszukiwać informacje na interesujące nas tematy. Pojawiła się tam bowiem przeglądarka. Po wpisaniu tam słów, które są nam potrzebne, pojawia się lista recenzji, które takie wyrażenia zawierają. Aktualizacja jest już dostępna.

Mapy Google mają naprawdę wiele funkcji. Firma z Mountain View nie chce jednak poprzestawać na tym, co już stworzyła i postanowiła udostępnić nową, ciekawą zmianę. Pojawiła się ona zarówno w aplikacji w wersji na iOS, jak i Androida i dotyczy recenzji lokalów umieszczonych na mapach.

Mapy Google to prawdziwe, ogromne źródło informacji. Firma postanowiła dodać ciekawą funkcję, która pomoże nam w wyszukiwaniu tego, co nas interesuje. Jak wiadomo, w aplikacji znajdziemy dużo recenzji barów, sklepów, muzeów i innych lokalizacji, które mogą nas interesować. Nie każda recenzja zawiera jednak informacje, które mogą być nam potrzebne. Teraz jednak łatwiej będzie nam je czytać dzięki nowej wyszukiwarce.

mapy google

Mapy Google z ruchomym paskiem narzędzi

Wspomniana wyszukiwarka pozwala na wpisanie interesującego nas słowa i wyszukanie go w masie recenzji przy danej lokacji. Przykładem może być chociażby „kuchnia wegetariańska”. Jeśli wpiszemy takie wyrażenie, w recenzjach pojawią się podkreślone słowa, a my będziemy mogli skupić się wyłącznie na tym, co nas interesuje.

Zmiany są już dostępne i wystarczy je pobrać w nowej aktualizacji. Dostępne są, jak wspomnieliśmy, zarówno w wersji na iOS, jak i Androida. W przypadku Androida taką wyszukiwarkę znajdziemy w zakładce recenzji przy danej lokacji. Przy wersji na iOS – w dziale recenzji. Nie tak dawno informowaliśmy również, że Mapy Google mogą doczekać się nowego, ruchomego paska narzędzi.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – kwiecień 2018

Źródło: LocalGuidesConnect

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij