Udostępnij
Tweetnij

Instagram Stories z opcją dzielenia się postami

Instagram Stories wciąż jest ulepszane, by dorównać takim aplikacjom jak Snapchat. Firma wciąż dodaje wiele nowości do wspomnianej opcji. Najnowszą z nich jest możliwość publikowania publicznych postów z kanału społecznościowego w Stories poprzez zmianę ich w naklejki. Opcja jest dostępna aktualnie na Androidzie.

Instagram spędził miesiące testując możliwość udostępniania postów w Stories. Teraz opcja jest już dostępna. Aktualizacja aplikacji na system Android pozwala zamienić publiczne posty z kanału społecznościowego w naklejki. Dotknięcie w taką naklejkę przenosi użytkowników bezpośrednio do postu, który został wklejony.

Instagram Stories pozwoli nie tylko na dodanie takiej naklejki, ale również na zmianę tła czy dostosowanie wyglądu całości postu. Co ważne, udostępnianie tematów jest domyślnie włączone, więc nie musisz nic zmieniać w ustawieniach. Możesz za to wyłączyć tę opcję, jeśli nie chcesz z niej korzystać.

Instagram od kilku tygodni agresywnie poszerza Stories. Dodano wiele nowości, w tym dodatki do wielu zdjęć, opcję publikowania z innych aplikacji i wskazówki dotyczące obsługi ścieżek dźwiękowych. Firma nadal dynamicznie się rozwija, w niemałej części właśnie ze względu na Stories, które odciągają ludzi od Snapchata. Snapchat został skrytykowany ostatnio przez wielu użytkowników ze względu na przeprojektowanie.

Instagram Stories posty

Instagram Stories również z suwakiem emoji

Stories to ciekawa funkcja, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Ostatnio doczekała się też innej opcji. Jest nią suwak emoji. To nic innego jak specjalny slider, który będzie wyrażał nasze emocje. Wspomniane zmiany w Stories są dostępne w najnowszej aktualizacji na Androida. Aktualnie jest dostępny tylko w tej wersji. Opcja na iOS również jest planowana.

Zobacz również: Najlepsze gry na iOS i Androida – kwiecień 2018

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij