Udostępnij
Tweetnij

Instagram Stories dostaje suwak emoji

Instagram Stories to opcja, z której coraz częściej korzysta wielu użytkowników. Pozwala ona na dodawanie dziennych relacji. Teraz doczekała się całkowicie nowej opcji i jest to suwak emoji. Jest to ciekawa alternatywa dla wszystkich ankiet. Odpowiadający nie musi jednak korzystać z odpowiedzi pisemnych, a jedynie z przesunięcia palcem po ekranie.

Instagram Stories to ciekawa funkcja, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Teraz doczekała się kolejnej opcji. Jest nią suwak emoji. To nic innego jak specjalny slider, który będzie wyrażał nasze emocje.

Instagram Stories już doczekał się nowości. Działa ona w niezwykle prosty sposób. Kiedy jeden z użytkowników wstawia nowe wideo czy zdjęcie, na liście opcji znajdzie się wspomniany emoji slider. Można go wtedy wybrać i przykładowo postawić pytanie na interesujący nas temat. W ten sposób nie musimy odpowiadać na pytania odnośnie danej rzeczy i czytać wszystkie odpowiedzi. Wystarczy że jako użytkownik oglądający taką relację przesuniemy suwakiem w prawo lub w lewo.

instagram stories suwak emoji

Dzięki nowej opcji w Instagram Stories prościej odpowiemy na pytanie

Im dalej w prawo, tym większe emoji, które dodajemy i silniejsza nasza reakcja na dane pytanie. Podczas ustawiania pytania na dole, pod suwakiem, znajdziemy zestaw emoji do wyboru. Kiedy trafimy na taką, która określa nasze podejście do tematu, ustawiamy suwak w odpowiednim miejscu.

Aktualizacja jest już dostępna do pobrania, zarówno w wersji na iOS, jak i Androidzie. U mnie, w wersji na iOS 11.3, już się pojawiło, zatem jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wy również macie taką opcję do wyboru. Jeśli jej jeszcze nie widzicie, wystarczy odrobina cierpliwości.

Zobacz również: Najlepsze gry na iOS i Android – kwiecień 2018

Źródło: Fonearena

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij