Udostępnij
Tweetnij

Android P i iOS 12 dostaną 157 nowych emoji. Oto one

Emoji 11.0 jest już prawie gotowe. Pojawiła się lista obrazków, które zostaną dodane w ramach nowej aktualizacji. Obrazki pojawią się na naszych smartfonach dopiero w połowie tego roku, ale już wiemy, co nas mniej więcej czeka. Lista składa się ze 157 zaakceptowanych już grafik. Znajdą się na nich między innymi hipopotam, szop, łyse głowy czy piracka flaga.

Emoji 11.0 jest już prawie gotowe. Pojawiła się lista obrazków, które zostaną dodane w ramach nowej aktualizacji dla systemów Android P i iOS 12. Obrazki pojawią się na naszych smartfonach dopiero w połowie tego roku, ale już wiemy, co nas mniej więcej czeka. Lista składa się ze 157 zaakceptowanych już grafik. Znajdą się na nich między innymi hipopotam, szop, łyse głowy czy piracka flaga.

emoji

Emoji 11.0 osiągnęło dziś ostateczną formę. Emojipedia opublikowała dzisiaj listę wszystkich zatwierdzonych na 2018 rok obrazków. Łącznie jest ich 157. W sumie wszystkich zatwierdzonych grafik jest już 2823. Czego możemy się tym razem spodziewać?

Aktualizacja zawiera ikony dla zamarzniętej twarzy, a także zakochanej twarzy, babeczki, ciasteczek, zęba, misia czy gąbki. Do świata zwierząt dołączy lama, borsuk, paw, papuga, hipopotam, kangur, szop czy łabędź. Pojawi się też piracka flaga, kompas, deskorolka, superbohaterowie czy łyse głowy. Oczywiście, przy grafikach związanych z ludźmi pojawią się różne opcje kolorystyczne dla skóry. Przypomnijmy, że opcję wyboru koloru skóry z ustawień ma aplikacja Fleksy.

emoji 11.0

Nowe emoji dla Android P i iOS 12 jeszcze bez daty debiutu

Użytkownicy mogą spodziewać się nowych emoji na swoich telefonach w drugiej połowie 2018 roku, kiedy na nowych sprzetach pojawią się Android P i iOS 12. Dokładnej daty wydania aktualizacji jednak jeszcze nie znamy, Aby uczcić to ogłoszenie, Emojipedia pokazała dziś przykładowe obrazy dla całej nowej listy emoji. Możecie je zobaczyć na obrazku powyżej. Poniżej natomiast możecie przyjrzeć się nowemu filmowi poświęconemu nowym obrazkom.

 Źródło: Emojipedia

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij