Udostępnij
Tweetnij

Spotify Premium ponownie za 99 groszy na 3 miesiące

Spotify Premium jest płatną usługą i normalnie dostęp do niej kosztuje 19,99 złotych/miesiąc. Tymczasem Szwedzi uruchomili ponownie promocję, gdzie za trzymiesięczny dostęp trzeba zapłacić jedyne 99 groszy. Nowa oferta obowiązuje do końca grudnia tego roku i jak zapewne się domyślacie, nie jest dla wszystkich.

Spotify Premium jest płatną usługą i normalnie dostęp do niej kosztuje 19,99 złotych/miesiąc. Tymczasem Szwedzi uruchomili ponownie promocję, gdzie za trzymiesięczny dostęp trzeba zapłacić jedyne 99 groszy. Nowa oferta obowiązuje do końca grudnia tego roku i jak zapewne się domyślacie, nie jest dla wszystkich użytkowników.

Spotify Premium Promocja

Spotify w maju tego roku uruchomiło promocję, w ramach której trzymiesięczny dostęp do usługi Premium można było nabyć za jedyne 99 groszy. Oferta ta właśnie powraca i tym razem obowiązuje do 31 grudnia tego roku. Jeśli jesteście nowymi użytkownikami i do tej pory nie korzystaliście z płatnego planu, to teraz możecie to zrobić za niecałą złotówkę. Oczywiście, po upływie trzech miesięcy będziecie musieli zdecydować, czy pozostajecie i płacicie już pełną kwotę za każdy miesiąc czy też rezygnujecie. Decyzja będzie należała do was.

Spotify Premium w nowej akcji promocyjnej dostępne jest tylko dla osób, które wcześniej na danym koncie nie miały płatnego planu. W abonamencie można liczyć na wiele korzyści. Po pierwsze, będziecie mogli słuchać muzyki bez reklam z dowolną ilością pominięć. Następnie uzyskacie dostęp do utworów w trybie offline, które będzie można słuchać bez internetu. Zapewne natraficie także na pewne utwory, które w darmowej wersji usługi pojawią się z jakimś opóźnieniem.

Zobacz także: Spotify wprowadza polskiej playlisty

źródło: Spotify

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij