Udostępnij
Tweetnij

Google wyświetli informacje o porównaniu dwóch różnych urządzeń

Google co jakiś czas udoskonala własną wyszukiwarkę i wprowadza w niej nowe funkcje. Kolejną będzie możliwość porównywania dwóch różnych urządzeń. W ten sposób będzie można wyświetlić najważniejsze informacje, jak dane techniczne, ceny czy kolory. Funkcja jest już testowana, ale widzą ją na razie nieliczni.

google wyszukiwarka

Google testuje nową funkcję w popularnej wyszukiwarce, która już wkrótce może pojawić się u wszystkich użytkowników. To porównywarka urządzeń. Na razie to rozwiązanie, które widzą nieliczni, a więc pewnie gigant z Mountain View testuje je na małej grupie osób. Mamy jednak zrzuty ekranowe, na których możemy zobaczyć, jak to dokładnie wygląda.

Na poniższych zrzutach ekranowych widać, że po wpisaniu nazw dwóch urządzeń, które zostaną oddzielone frazą vs, pojawi się nowy, czytelny moduł z opisem najważniejszych informacji. W ten sposób można przejść do szczegółowego porównania, gdzie zostaną wyświetlone informacje o parametrach, cenach czy kolorach dla danego sprzętu. Szczegóły przedstawione są w postaci czytelnej tabeli, co możecie zobaczyć poniżej.

Google porównywarka urządzeń Google porównywarka urządzeń

Google na razie prowadzi testy takiej funkcji. Serwis Android Police, który o tym poinformował stwierdza, że nikt w jego redakcji na razie nie ma dostępu do nowej opcji. Ja na żadnym z moich urządzeń również tego nie widzę. To oznacza, że na wdrożenie dla wszystkich przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij