Pliki (Files) z iOS 11 – przegląd możliwości

Redakcja Tablety.pl, 2017-08-20 10:46
2

iOS 11, który zostanie udostępniony dla wszystkich właścicieli iPhone’ów i iPadów we wrześniu, wprowadzi nową aplikację. To Pliki (Files), które pozwolą na uzyskanie dostępu do różnych plików w jednym, scentralizowanym miejscu. Nowa aplikacja z systemu iOS 11 z pewnością jest ciekawa i z jej możliwościami warto zapoznać się już teraz.

Pliki Files iOS 11

iOS 10 z 2016 roku zadebiutował z aplikacją Dom dla urządzeń zgodnych z HomeKit. W nadchodzącej aktualizacji od Apple’a pojawi się kolejna nowa aplikacja. Tym razem to Pliki. Pewnie domyślacie się, że mamy tu do czynienia z jakimś menedżerem plików. W rzeczywistości nie do końca tak jest, bo Pliki z iOS 11 udostępniają wiele użytecznych narzędzi i funkcji, które pozwolą wam zapanować nad danymi. Bez względu na to, gdzie je przechowujecie.

Pliki umożliwiają na dostęp do plików przechowywanych w różnych dyskach internetowych. Nie tylko na Dysku iCloud, ale także w usługach Box, OneDrive czy Dropbox. Ostatnio używane dokumenty i inne dane umieszczane są w specjalnym miejscu. Nowa aplikacja z pewnością jest bardzo ciekawa i jest niemal pewnym, że będziecie z niej korzystać. Na naszym kanale przygotowaliśmy dla was nowy materiał filmowy, gdzie Jacek opowie wam o możliwościach Plików, a tych jest naprawdę sporo. Miłego oglądania!

Poniżej obejrzysz materiał o aplikacji Pliki (Files) z iOS 11

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy
Aplikacje · Aplikacje na iOS · · · · · · · ·
  • Tomk

    Już dawno korzystałem też z podobnego mini managera ze sklepu file master, jest też documents, podobne funkcjonalności, ale fakt fajnie, że dali. Tam tez można tworzyć katalogi, zaznaczać dowolne pliki, widać rozszerzenia, wielkość, dodawać do poczty, zipować, czy otwierać w domyślnych programach, jest dostęp do galerii głównej jak i biblioteki muzyki czy chmur. Można ściągać wszystkie pliki i trzymać w jednym miejscu.

  • ome

    Ale nadal nie ma dostępu do plików na ipadzie i ipfonie. Zaparte betonowe głąby apple :P