Udostępnij
Tweetnij

Chrome 62 Canary na Androida wprowadza nowy wygląd nowej karty

Google udostępniło aktualizację przeglądarki Chrome Canary. Nowa wersja wprowadza przede wszystkim nowy wygląd strony startowej, która teraz ma nowe, okrągłe ikony. Chrome Canary dodaje również zaokrąglone boki dla paska wyszukiwarki oraz dla obrazów. Google już udostępniło nową wersję w Sklepie Play.

Google udostępniło aktualizację przeglądarki Chrome Canary. Nowa wersja wprowadza przede wszystkim nowy wygląd strony startowej, która teraz ma nowe, okrągłe ikony. Canary dodaje również zaokrąglone boki dla paska wyszukiwarki oraz dla obrazów. Google już udostępniło nową wersję w Sklepie Play.

Canary, czyli wczesna, testowa wersja przeglądarki Google, doczekała się kolejnej aktualizacji. Wersja 62 wprowadza przede wszystkim odświeżony wygląd strony startowej. Teraz znajdziemy tam nieco inne ikony.

google chrome canary

Do Canary trafia codziennie wiele nowych, ciekawych funkcji. Tym razem testowa wersja aplikacji doczekała się testowego, odświeżonego wyglądu nowej karty, który teraz prezentuje okrągłe ikony. Nowa opcja może zostać aktywowana poprzez włączenie jej w ustawieniach. Wystarczy, że wejdziemy w chrome://flags, następnie wyszukamy #enable-chrome-home-modern-layout na stronie, a później przełączenie tego na Enabled.  Następnie przeglądarka zrestartuje się i zobaczycie zmiany.

Google Chrome Canary już dostępne do pobrania

Jak widać na załączonych zrzutach ekranu, wszystko jest okrągłe. Tyczy się to nie tylko wspomnianych ikon, ale również paska wyszukiwarki. Obrazy skrótami do stron, które mogą nas zainteresować również mają zaokrąglone boki.

Jeśli chcecie zobaczyć nową wersję przeglądarki na swoich urządzeniach z Androidem, możecie to zrobić po prostu pobierając ją ze Sklepu Play. Oczywiście, Canary to testowa wersja aplikacji. Wciąż się zatem zmienia. Wspomniane modyfikacje nie muszą więc trafić do stałej wersji. Nie tak dawno do Sklepu Play trafiło stabilne Google Chrome 60.

Źródło: Android Police

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij