Udostępnij
Tweetnij

Facebook Messenger z wieloma dodatkami do czatu wideo

Facebook Messenger czekają kolejne zmiany. Tym razem możemy liczyć na sporo dodatków do czatu wideo. Pojawią się przede wszystkim nowe efekty wizualne, takie jak dodatkowe filtry, a także efekty do używanych przez nas masek czy animowane emoji odnoszące się do emocji. Aktualizacja do aplikacji Facebook Messenger jest już wdrażana.

Facebook zapowiedział kolejne nowości w aplikacji Messenger. Z pewnością spodobają się one tym, którzy lubią interesujące efekty podczas rozmowy z przyjaciółmi. Dodane zostaną nowe filtry, a także animowane emoji oznaczające emocje.

Co zatem znajdziemy w najnowszej aktualizacji? Przede wszystkim należy spodziewać się animowanych emoji odnoszących się do pięciu różnych stanów emocjonalnych – smutku, radości, miłości, gniewu i zaskoczenia. Można je dodawać podczas rozmowy wideo z użytkownikami. Emoji będą różniły się w zależności od tego, czy nasza twarz będzie pojawiała się na ekranie, czy też nie.

facebook messenger

Zapowiedziano również nowe filtry do wideo. Będą one dostępne w kolorze biało-czarnym, czerwonym i żółtym. Będziemy mogli je wypróbować przed tym, jak z nich skorzystamy.

facebook messenger filtry

Facebook Messenger z ukrytymi animacjami w maskach

Kolejna zmianą będą dodatkowe efekty do masek w czacie wideo. Niektóre z nich będą reagowały na wyraz naszej twarzy. Przykładem może być otwarcie ust podczas używania maski królika, które spowoduje, że dostaniemy coś do przegryzienia. Takie 'maski’ pozostaną na twarzy do końca trwania rozmowy, chyba że je usuniemy jednym przyciskiem.

facebook messenger

Pojawi się także możliwość robienia zrzutów ekranu podczas czatu wideo. Tak wykonane zdjęcie będziemy mogli dodać do naszego dnia. Wystarczy, że użyjemy przycisku do fotografii znajdującego się na dolnym pasku narzędzi.

facebook messenger

Aktualizacja jest już wdrażana. Zmiany powinny być już zatem widoczne dla wszystkich użytkowników. Jeśli jednak ich jeszcze nie widzicie, bądźcie cierpliwi. Z pewnością wkrótce pojawi się i na waszych sprzętach. Przypomnijmy również, że Facebook wciąż pracuje nad aplikacją Messenger.

Źródło: Facebook

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij