YouTube – przegląd ostatnich nowości w aplikacji na Androida i iOS

Jacek Zięba, 2017-04-30 12:42
0

Aplikacja YouTube doczekała się ostatnio sporej liczby nowości – zarówno w wersji na system iOS, jak i Android. Przygotowaliśmy dla Was materiał wideo, w którym możecie zobaczyć wszystkie warte uwagi funkcje, które trafiły do programu Google na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy. I okazuje się, że Google przez ten czas nie próżnowało i YouTube doczekał się licznych udoskonaleń.

YouTube porady triki aplikacja iOS Android

Wśród najważniejszych nowości, które pojawiły się w mobilnej aplikacji YouTube na urządzenia z systemami iOS i Android, warto wymienić możliwość szybkiego przewijania filmów, udostępniania treści znajomym w obrębie programu, synchronizacji postępu oglądania materiału wideo oraz wygodnego tworzenia playlist. Ze wspomnianymi wyżej funkcjami oraz innymi nowościami, które pojawiły się ostatnio w YouTubie, możecie się zapoznać dzięki filmowi, który dla Was przygotowaliśmy.

YouTube stawia na rozwój

Ostatnimi czasy Google mocno zdynamizowało rozwój aplikacje YouTube, która co chwilę otrzymuje nowe – często bardzo przydatne – funkcje. Nie sposób jednak nie zauważyć, że dostęp do części z nich ma tylko niewielka grupa użytkowników. Dotyczy to chociażby omawianej przez nas w materiale wideo zakładki Udostępnione czy też nowego odtwarzacza picture-in-picture, o którym informowaliśmy Was kilka dni temu.

Warto dodać, że firma z Mountain View dba nie tylko o rozwój aplikacji mobilnej pozwalającej na oglądanie filmów w swoim serwisie z materiałami wideo, ale też o jego wersję przeglądarkową. Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika, który pokazuje, jak włączyć w niej tryb ciemny. Prezentowaną przez nas aplikację pobierzecie z App Store oraz Google Play. Oczywiście, zmiany w YouTubie cały czas monitorujemy i gdy tylko pojawi się coś ciekawego, to na pewno znajdziecie o tym informację na naszej stronie.

The following two tabs change content below.
Prowadzę podcast Tekstura. Zawsze staram się korzystać z najnowszych technologii w sposób, który zapewni mi zwiększenie produktywności oraz dostarczy rozrywkę. W serwisie tablety.pl skupiam się przede wszystkim na świecie produktów Apple.