Udostępnij
Tweetnij

YouTube na iOS z ważną zmianą dotyczącą otwierania wideo ze stron

YouTube na iOS z numerkiem 12.07 wprowadza dosyć istotną zmianę związaną z otwieraniem filmów, które znajdujemy na stronach internetowych. Teraz nie będą one domyślnie włączane w przeglądarce, a w aplikacji YouTube na iOS. Google wierzy, że w ten sposób polepszy jakość w trakcie oglądania wideo z popularnego serwisu.

YouTube na iOS z numerkiem 12.07 wprowadza dosyć istotną zmianę związaną z otwieraniem filmów, które znajdujecie na stronach internetowych. Teraz nie będą one domyślnie włączane w przeglądarce, a w aplikacji YouTube na iOS. Google wierzy, że w ten sposób polepszy jakość w trakcie oglądania wideo z popularnego serwisu.

YouTube na urządzenia Apple’a doczekał się dziś aktualizacji w sklepie App Store. Nowa wersja aplikacji ma numerek 12.07 i wprowadza dosyć ważną zmianę w obsłudze filmów, które osadzane są na stronach internetowych. Wcześniej takie filmy po dotknięciu ekranu uruchamiane były w przeglądarce internetowej. Teraz to się zmienia. Będziecie przekierowywani do aplikacji YouTube’a, gdzie dopiero rozpocznie się odtwarzanie wideo. Google wierzy, że tak będzie po prostu lepiej.

YouTube na iOS

Nie można tego wyłączyć w ustawieniach aplikacji, ale nic straconego. Jeśli z jakiegoś powodu będziecie chcieli oglądać film jednak w oknie przeglądarki internetowej, to istnieje taka możliwość. W aplikacji musicie tylko dotknąć przycisk youtube.com > (widzicie go na powyższym zdjęciu), który znajdziecie w prawym górnym rogu. To spowoduje otworzenie wideo w przeglądarce. W nowej wersji aplikacji usunięto też komunikat wyświetlający się w momencie usuwania pustego komentarza. Aktualizacja jest już wdrażana i możecie ja pobrać z poziomu App Store.

Zobacz także >> Te skróty 3D Touch z iOS 10 z pewnością warto znać

 

 

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij