Udostępnij
Tweetnij

Samsung Flow dla wszystkich wraz Windows 10 Creators Update

Samsung Flow to aplikacja, która pozwala na odblokowanie TabPro S z poziomu innego urządzenia. Spodobała się ona bardzo Microsoftowi, który poprosił firmę Samsung o możliwość udostępnienia jej również na innych urządzeniach z Windows 10. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie aplikacja będzie dostępna dla takich sprzętów.

Samsung Flow to aplikacja, która pozwala na odblokowanie TabPro S z poziomu innego urządzenia. Spodobała się ona bardzo Microsoftowi, który poprosił firmę Samsung o możliwość udostępnienia jej również na innych urządzeniach z Windows 10. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie aplikacja będzie dostępna dla takich sprzętów, ale prawdopodobnie w kwietniu.

Samsung Flow jest bardzo przydatne dla tych, którzy posiadają urządzenie TabPro S. Aplikacja pozwala na odblokowanie i zalogowanie się do urządzenia z pomocą odcisku palca sczytywanego na czujniku innego urządzenia podłączonego do TabPro S z pomocą Bluetooth. Microsoftowi jednak tak spodobało się to, co potrafi aplikacja, że chce, aby koreański gigant udostępnił ją dla innych urządzeń z Windows 10.

Samsung Flow

Samsung Flow dla innych urządzeń z Windows 10 w kwietniu?

Samsung nie dał się długo prosić i zapowiedział właśnie, że aplikacja będzie również kompatybilna z innymi urządzeniami, które mają zainstalowaną „dziesiątkę”. Oznacza to, że niedługo swoje laptopy, komputery czy urządzenia innych producentów z Windows 10 będziemy mogli odblokować z poziomu smartfona Galaxy. Powinno to nastąpić wraz z wydaniem dużej aktualizacji Windows 10 Creators Update.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie aplikacja zostanie udostępniona na innych urządzeniach. Nieoficjalnie mówi się, że ma to nastąpić w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Najprawdopodobniej będzie to kwiecień, choć koreański gigant jeszcze tego oficjalnie nie potwierdził. Wysłał jednak wiadomość do jednego z użytkowników, który pytał o kompatybilność aplikacji. Znalazła się tam informacja o kwietniowej dacie.

 Źródło: Sammobile

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij