Udostępnij
Tweetnij

Instagram testuje albumy ze zdjęciami

Wielu użytkowników korzystających z wersji beta aplikacji Instagram na Androida donosi, że widzi nową opcję. Pozwala ona na dodawanie wielu zdjęć jednocześnie w ramach jednego folderu. Problem w tym, że nie nowa opcja w aplikacji Instagram jeszcze nie do końca działa.

Wielu użytkowników korzystających z wersji beta aplikacji Instagram na Androida donosi, że widzi nową opcję. Pozwala ona na dodawanie wielu zdjęć jednocześnie w ramach jednego albumu. Problem w tym, że nowa opcja w aplikacji Instagram jeszcze nie do końca działa.

Instagram testuje nową funkcjonalność. Wersja beta aplikacji na Androida pozwala teraz na dodawanie wielu zdjęć w pakiecie. W efekcie na stronie pojawia się album (podobnie jak w przypadku Facebooka) z fotografiami. Nasi znajomi mogą polubić cały zestaw zdjęć lub obejrzeć je i później zareagować na wszystkie z osobna.

instagram

Instagram ze zmianą, która nie działa

Okazuje się jednak, że opcja nie do końca działa. Użytkownicy korzystający z wersji beta donoszą, że w ich przypadku aplikacja nie pozwala na dzielenie się nowym, utworzonym właśnie folderem. Dostosowanie kolejno fotografii i przypisanie im odpowiednich filtrów przebiega bezproblemowo. Kłopoty pojawiają się, kiedy tak stworzony album ze zdjęciami chcemy wrzucić na swoją stronę. Użytkownicy twierdzą, że aplikacja zawiesza się i nie pozwala na dalszą pracę.

instagram

Zmianę widzą jedynie wybrani użytkownicy. Można skorzystać z pliku APK (tutaj), jednak nie daje to gwarancji, że zobaczymy nowe zmiany. Najprawdopodobniej zatem są to testy po stronie serwerów. Nie wiadomo, czy nowa opcja trafi do ostatecznej wersji aplikacji. Jeśli jej twórcy mają takie plany, z pewnością czeka ich jeszcze dopracowanie kilku znaczących szczegółów.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij