Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play z nowym wyglądem wyników wyszukiwania

Sklep Play przechodzi przez kolejne testy wyglądu aplikacji. Tym razem niewielka grupa użytkowników zauważyła modyfikacje w wyglądzie wyników wyszukiwania. W testowej wersji są one podane w ramach dużych okien. Nie wiadomo, czy nowy wygląd trafi do ostatecznej wersji aplikacji.

Sklep Play przechodzi przez kolejne testy wyglądu aplikacji. Tym razem niewielka grupa użytkowników zauważyła modyfikacje w wyglądzie wyników wyszukiwania. W testowej wersji są one podane w ramach dużych okien. Nie wiadomo, czy nowy wygląd trafi do ostatecznej wersji aplikacji.

Sklep Play ciągle przechodzi przez fazy testowe. Do niedawna Google testowało aż 4 nowe zmiany, jakie można wprowadzić do wyglądu aplikacji. Teraz bada możliwości kolejnej. Tym razem niewielka grupa użytkowników zauważyła modyfikacje w wyglądzie podczas wyszukiwania aplikacji.

Sklep Play

Zmiany polegają na tym, że zamiast jednego wyniku i ewentualnie podpowiedzi w podobnych aplikacjach wyświetlają się duże okna, na których są one pokazywane. W oknie możemy znaleźć informację o tym, jak dana aplikacja się nazywa, jaką ma ocenę w Sklepie Play i ile razy została pobrana.

Poza tym na dole znajdują się przyciski do instalacji i podania większej liczby informacji. Jeśli mamy już ją zainstalowaną, wtedy zamiast dwóch wspomnianych przycisków pojawia się ten odpowiedzialny za odinstalowanie aplikacji oraz otworzenie jej. Kiedy zjedziemy niżej, na dole ekranu pojawi się opcja podająca więcej rezultatów. Tu aplikacje również są pokazane w oknach, ale mniejszych i bez przycisków do instalacji i informacji.

sklep play

Sklep Play z nowym wyglądem aktualnie dla wybranych

Aktualnie nowy wygląd może zobaczyć jedynie niewielka grupa użytkowników, zatem modyfikacje są aktualnie testowane. Sklep Play ciągle przechodzi przez testy metamorfoz, więc tak naprawdę nie wiadomo, czy dane zmiany, które widzą wybrani użytkownicy, trafią do ostatecznej wersji aplikacji. Różnice pomiędzy aktualną wersją aplikacji, a nową wersją możecie zobaczyć na załączonych zrzutach ekranu, które wysłali do serwisu Android Police użytkownicy urządzeń z Androidem. Na górze (2 zrzuty) znajdziecie testowaną wersję, poniżej – wersję aktualną.

sklep play

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij