Udostępnij
Tweetnij

Spotify niedługo z nowym wyglądem odtwarzacza?

Garstka użytkowników zauważyła nowe zmiany w aplikacji Spotify. Oznacza to, że modyfikacje są w fazie testów alfa lub beta. Na pierwszy rzut oka rzuca się nowy wygląd odtwarzacza. Teraz obrazek albumu, z którego piosenki w danym momencie słuchamy jest rozciągnięty na cały ekran. Po dotknięciu w ekran poza Manu, przyciski znikają.

Garstka użytkowników zauważyła nowe zmiany w aplikacji Spotify. Oznacza to, że modyfikacje są w fazie testów alfa lub beta. Na pierwszy rzut oka rzuca się nowy wygląd odtwarzacza. Teraz obrazek albumu, z którego piosenki w danym momencie słuchamy jest rozciągnięty na cały ekran. Po dotknięciu w ekran poza menu, przyciski znikają.

Spotify może wkrótce doczekać się nowego wyglądu odtwarzacza muzyki. Kilku użytkowników serwisu Android Police donosi, że widzi nowy wygląd odtwarzacza, który mocno zmienił się w porównaniu do poprzedniej wersji. Chodzi tutaj o kartę samego odtwarzania. Aktualnie dostępna wersja pokazuje okładkę albumu na połowie ekranu, jak to można zobaczyć na obrazku poniżej.

Spotify

W nowej wersji Spotify użytkownicy zauważyli, że okładka albumu, z którego utworu w danym momencie słuchają została rozciągnięta na cały ekran. Rozstawienie przycisków prawie się nie zmieniło, choć w górnym, prawym rogu menu pojawił się przycisk umożliwiający dzielenie się piosenką z innymi użytkownikami (obrazek poniżej).

spotify

To jednak nie koniec zmian. Jeśli dotkniemy palcem ekranu poza menu, wszystkie przyciski znikną, a wyświetlać się będzie jedynie sama okładka albumu wraz z paskiem postępu odtwarzania piosenki znajdującym się na dole ekranu (obrazek poniżej).

spotify

Nową wersję Spotify widzą nieliczni

Nie wiadomo jednak, w jakiej fazie testów są nowe zmiany. Nową wersję Spotify widzi jedynie garstka użytkowników. Być może wspomniane modyfikacje w ogóle nie trafią do ostatecznej wersji aplikacji. Miejmy jednak nadzieję, że tak się stanie. Nowości wyglądają naprawdę ciekawie. Testy odbywają się po stronie serwerów i nie można uzyskać do nich dostępu na przykład poprzez instalację najnowszej bety z pliku APK.

Źródło: Android Police

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij