Udostępnij
Tweetnij

Netflix offline już jest, ale nie pobierzesz wszystkiego

Netflix offline. Z pewnością czekaliście na tę funkcję w popularnej usłudze VoD, zgadza się? Nie tylko wy i w końcu się doczekaliśmy. Twórcy usługi poinformowali dziś o dodaniu trybu offline w aplikacji na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Niestety, Netflix offline nie daje dostępu do pełnej bazy filmów. Zapisać w celu późniejszego obejrzenia można tylko wybrane filmy czy seriale.

Netflix offline. Z pewnością czekaliście na tę funkcję w popularnej usłudze VoD, zgadza się? Nie tylko wy i w końcu się doczekaliśmy. Twórcy usługi poinformowali dziś o dodaniu trybu offline w aplikacji na urządzeniach z systemami Android oraz iOS. Niestety, Netflix offline nie daje dostępu do pełnej bazy filmów. Zapisać w celu późniejszego obejrzenia można tylko wybrane filmy.

Netflix ogłosił dziś dostępność trybu offline w aplikacjach na smartfon i tablety z Androidem oraz iOS. Dzięki temu można zapisać wybrane filmy czy seriale i potem, już bez dostępu do internetu, obejrzeć je w dowolnej chwili. W sam raz na podróż i nie tylko.

Netflix offline pobieranie filmów

Netflix offline nie jest jednak dostępny dla wszystkich tytułów i seriali dostępnej w popularnej usłudze do strumieniowanie multimediów. W ten sposób można pobrać tylko wybrane filmy i seriale, ale wśród nich znajdują się m.in. takie hity, jak Orange is The New Black, Narcos czy The Crown oraz wiele więcej. Z informacji przekazanych przez Netfliksa wynika, że z czasem mają pojawić się kolejne.

Netflix offline działa także w Polsce

Funkcja dostępna jest w najnowszych aktualizacjach Netfliksa na urządzenia z iOS i Androidem. I tak, tryb offline działa także w naszym kraju, choć początkowo pojawiały się przesłanki, jakoby funkcja miała być ograniczona jedynie do krajów rozwijających się, gdzie internet jest wolny lub występuje jego niedobór. Pozycje, które można pobrać w aplikacji do późniejszego obejrzenia dostępne są w sekcji Dostępne do pobrania. Nie pozostaje nic innego, jak uaktualnić aplikacje i cieszyć się nową funkcją, ba ta jest dostępna bez żadnych dodatkowych opłat.

źródło: netflix

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij