Udostępnij
Tweetnij

Apple Support – nowa aplikacja z pomocą dla użytkowników urządzeń Apple

Apple Support to nowa aplikacja, która pomoże użytkownikowi w uzyskaniu pomocy technicznej. Aktualnie jest ona dostępna jedynie w Danii. Nie wiadomo czy trafi także o Polski.

Apple Support to nowa aplikacja, która pomoże użytkownikowi w uzyskaniu pomocy technicznej. Aktualnie jest ona dostępna jedynie w Danii. Nie wiadomo czy trafi także do Polski.

Apple bardzo dba o użytkowników. Tym samym także o tych, którzy mają problem ze swoimi urządzeniami, które zakupili w sklepach giganta. Stąd też bardzo rozbudowana forma pomocy zarówno w lokalach firmy, jak i telefoniczna czy na stronie internetowej. Niedługo użytkownicy otrzymają także dostęp do specjalnej aplikacji o nazwie Apple Support, która pomoże w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem. Aktualnie jest ona dostępna jedynie w Danii.

Apple Support

Apple Support zawiera między innymi informacje na temat wpisanych przez nas urządzeń, takich jak iPhone czy MacBook, a także na temat urządzeń poza naszą listą. Poza tym pomaga także w przeniesieniu danych z jednego na drugie urządzenie z logiem nadgryzionego jabłka, wysyłaniu wiadomości z naszych sprzętów czy edytowaniu zdjęć na urządzeniu dzięki specjalnym artykułom. Dodatkowo pozwala na zadanie pytania odnośnie naszego sprzętu w dziale pomocy technicznej i porozmawianie z nim dzięki komunikatorowi w aplikacji. Jeśli to nam nie wystarczy, będziemy mogli skorzystać także z opcji umówienia rozmowy telefonicznej z działem pomocy technicznej.

Apple Support

Apple Support na razie tylko w Danii

Apple Support, jak już wspomnieliśmy, jest chwilowo niedostępne w większości krajów, w tym i w Polsce. Aktualnie z aplikacji mogą korzystać użytkownicy z Danii. Na stronie w App Store można przeczytać, że aplikacja będzie dostępna w kilku różnych językach, w tym angielskim czy niemieckim, jednak na liście nie znalazł się język polski. Nie wiadomo zatem, czy będzie ona dostępna w naszym kraju, a jeśli będzie – czy doczeka się tłumaczenia na rodzimy język. Apple Support dostępne jest w Danii do pobrania za darmo na iPhone’y, iPady oraz iPody touch z iOS 9.0 i nowszym.
appstore

Na poniższym filmie obejrzysz materiał o aparatach w telefonach iPhone 7 i iPhone 7 Plus:

Źródło: techcrunch

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij