Udostępnij
Tweetnij

10 najlepszych nowych aplikacji i gier z października (okiem iUsera)

Październik dobiega końca, a więc zapraszamy was do comiesięcznego podsumowania najlepszych nowych aplikacji i gier, które pojawiły się w App Store na przełomie tego miesiąca.

Październik dobiega końca, a więc zapraszamy was do comiesięcznego podsumowania najlepszych nowych aplikacji i gier, które pojawiły się w App Store na przełomie tego miesiąca. Tym razem jednak w innej formie niż dotychczas.

App Store iTunes

Już od kilku lat przygotowujemy dla was podsumowania najlepszych nowych aplikacji i gier, które pojawiają się każdego miesiąca w sklepach App Store i Sklep Play. Postanowiliśmy jednak nieco zmienić formę i w tym miesiącu podsumowanie najlepszych nowych aplikacji z października na iOS prezentujemy wam na filmie. Wśród nich pojawiają się takie gry i programy, jak Mini metro 2, PinOut, Dusigrosz, Vikings: An Archer’s Journey, FIFA Mobile, Habitify, Morning Mail, Sun, SoundShare oraz Chartistic.

Mamy nadzieję, że taka forma wam się spodoba. Dajcie znać w komentarzu tutaj lub pod filmem. To od was zależy, czy podsumowania nowych aplikacji i gier będziemy prezentować właśnie w taki sposób.

Obejrzyj wideo – 10 najlepszych nowych aplikacji i gier na iOS – październik 2016:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij