Udostępnij
Tweetnij

SKRWT na Androida za jedyne 50 groszy

SKRWT to specjalistyczna aplikacja dla wielbicieli fotografii. Teraz możecie pobrać ją za grosze. Dosłownie, bo obecnie kosztuje 0,50 zł.

SKRWT to specjalistyczna aplikacja dla wielbicieli fotografii. Teraz możecie pobrać ją za grosze. Dosłownie, bo obecnie kosztuje 0,50 zł.

SKRWT to specjalistyczna aplikacja stanowiąca wielofunkcyjną perspektywę. Aplikacja służy między innymi do poprawiania obiektywu. Może również zniekształcać obiektyw do zdjęć robionych adapterem, lustrzanką czy kamerką GoPro. Dzięki niej poprawimy swoje zdjęcia w taki sposób, by nie traciły one na jakości.

skrwt2

SKRWT pomaga między innymi przy korekcji zniekształceń na zdjęciach, a także przy edycji fotografii w perspektywie pionowej czy poziomej. Dzięki niej możemy także przycinać fotki, edytować kolory na zdjęciach, by były bardziej intensywne czy dodawać różnego rodzaju efekty.

Aplikacja jest płatne i do tej pory musieliśmy wydać na nią kilka złotych w App Store i Sklepie Play. Aktualnie jest ona jednak dostępna za jedyne 0,50 zł. Użytkownicy urządzeń Apple’a będą musieli jednak obejść się smakiem. Promocja dotyczy jedynie wersji na Androida. W App Store za aplikację nadal zapłacimy 1,99 euro.

playstore1

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij