Netflix offline podobno jeszcze przed końcem roku

Marcelina Poznańska, 2016-10-14 16:50
0

Netflix offline to funkcja, na którą czeka wielu fanów popularnej usługi do strumieniowania wideo. I bardzo możliwe, że taka opcja pojawi się do końca roku.

Nie ukrywajmy, tryb offline to najbardziej wyczekiwana przez użytkowników Netfliksa opcja. I choć właściciele popularnej usługi VoD milczą w temacie daty pojawienia się takiej funkcji, tak wiemy, że jest ona w przygotowaniu. Najnowsze informacje sugerują, Netflix offline może być dostępny jeszcze przed końcem tego roku.

Netflix w T-Mobile

Taką informację przekazał COO firmy Taitz, który powiedział, że jego firma pracuje nad możliwością pobierania zawartości z Netfliksa, którą następnie można zapisać w pamięci urządzenia i obejrzeć bez konieczności nawiązywania połączenia z internetem. Z jego ust padły też słowa sugerujące, że tryb offline powinien pojawić się jeszcze w tym roku. Przedstawiciele Netfliksa zapytani o komentarz przekazali, że nie mają nic do powiedzenia.

Warto dodać, że Comcast i Amazon oferują już podobne funkcje, ale są one ograniczone tylko do części materiałów. Tak samo może być w Netfliksie. Możliwe, że dostęp do trybu offline nie będzie oferowany dla wszystkich treści, a tylko wybranych. I pewnym jest, że tak pobrany materiał powinien być zabezpieczony, a więc nie będzie go można przenosić na inne sprzęty. Tak pobrane wideo będzie można obejrzeć tylko na urządzeniu, na którym je ściągnięto. Pewne źródła sugerują, że Netflix offline będzie dawać dostęp tylko do Netflix Oryginals. Cóż, wszystko wyjaśni się z czasem…

źródło: streamingobserver

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.