Udostępnij
Tweetnij

Prisma w końcu z filtrami dla wideo

Jak obiecali, tak zrobili. Twórcy aplikacji Prisma wprowadzili filtry dla filmów. Na razie są one dostępne jedynie w Prismie na urządzenia z iOS.

Jak obiecali, tak zrobili. Twórcy aplikacji Prisma wprowadzili filtry dla filmów. Na razie są one dostępne jedynie w Prismie na urządzenia z iOS.

Prisma

Rosjanie już wcześniej ujawnili, że pracują nad filtrami, które będzie można nakładać także na filmy. I tak też się stało. Funkcja pojawiła się we wczorajszej aktualizacji Prismy na urządzenia z systemem iOS.

Użytkownicy mogą nagrać krótkie wideo (maksymalnie 15 sekund). Zarówno przednią, jak i tylną kamerą. Następnie można nałożyć na film jeden z dostępnych filtrów. Dla wideo jest ich tylko dziewięć, ale z czasem pewnie pojawią się kolejne.

Prisma filtry wideo

Warto dodać, że można też wybrać już wcześniej nagrany film z rolki aparatu. Renderowanie wideo z filtrem, jak nietrudno się domyślić, trwa nieco dłużej niż w przypadku zdjęć. Aplikację Prisma możecie pobrać pod poniższym przyciskiem.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij