Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Google na iOS z trybem incoginito i lepszym wsparciem dla iOS 10

Aplikacja Google na iOS doczekała się dużej aktualizacji do wersji z numerkiem 19.0. Wśród nowości m.in. tryb incognito i lepsze wsparcie dla iOS 10.

Aplikacja Google na iOS doczekała się dużej aktualizacji do wersji z numerkiem 19.0. Wśród nowości m.in. tryb incognito i lepsze wsparcie dla iOS 10.

Google na iOS 19.0 to najnowsza wersja popularnej aplikacji, w której wprowadzono naprawdę sporo nowości i udoskonaleń. Wśród należy wymienić:

  • Dodano tryb incognito, który pozwala wyszukiwać w aplikacji w trybie prywatności, a więc wyniki nie będą zapisywane w historii. Przy okazji dodano możliwość zabezpieczenia tego trybu odciskiem Touch ID.

Aplikacja Google na iOS Aplikacja Google na iOS

  • Udoskonalono wsparcie dla systemu iOS 10. To dotyczy przede wszystkim stabilności.
  • Umożliwiono odtwarzanie filmów z YouTube bezpośrednio w aplikacji. To oznacza, że można je oglądać bez opuszczania okienka Google.

Aplikacja Google na iOS

  • Udoskonalono wydajność oraz zmniejszono współczynnik zamknięć aplikacji o 50%.

Aplikacja Google na iOS wprowadza więc naprawdę sporo udoskonaleń. Możecie ją pobrać pod poniższym przyciskiem.

appstore

Na poniższym filmie obejrzysz nowości aparatu iSight:

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij