Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go z trasami łapania w aplikacji Mapy Google

Google postanowiło uprzyjemnić nam łapanie Pokemonów. W swojej historii lokalizacji w aplikacji Mapy Google możemy teraz zaznaczyć trasy łapania stworków z użyciem gry Pokemon Go.

Google postanowiło uprzyjemnić nam łapanie Pokemonów. W swojej historii lokalizacji w aplikacji Mapy Google możemy teraz zaznaczyć trasy łapania stworków z użyciem gry Pokemon Go.

Pokemon Go to teraz zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gier, jakie ogarnęły cały świat. Gra, jak pewnie już słyszeliście, czy zdążyliście zauważyć, polega na łapaniu tytułowych Pokemonów. Nie jest to jednak proste zadanie, bo tytuł ten wymaga od nas wychodzenia z domu i szukania stworków w różnych miejscach. Innymi słowy – musimy się poruszać, czyli znajdować nowe trasy. A jeśli już o trasach mowa – najlepiej je rejestrować. To właśnie teraz umożliwiają nam Mapy Google.

Pokemon Go Mapy

Już od dawna Mapy pozwalają nam na rejestrowanie naszych wycieczek w opcji Twoja oś czasu. Tam też zapisywane są nasze wycieczki. Teraz możemy jednak dodatkowo zaznaczyć, że łapaliśmy w tym czasie stworki. Nie jest to trudne. Wystarczy, że we wspomnianej opcji zaznaczymy środek transportu. Na liście znajdziemy między innymi wycieczkę pieszą czy samochodową, ale na końcu pojawiła się nowa opcja – Łapanie Pokemonów.

Ogólnie wyróżnianie tras w Mapach jest automatyczne, jednak można ustalić, jakim środkiem transportu się poruszaliśmy w trakcie naszych wojaży. Teraz do listy doszła wspomniana opcja Łapanie Pokemonów. Obok niej pojawia się niewielki awatar przedstawiający poke balla.

Pokemon Go mapy

Przypomnijmy, że Pokemon Go to popularna gra, która, jak twierdzi serwis SensorTower, zarobiła na siebie ponad 440 mln dolarów w ciągu dwóch miesięcy od swojej premiery. Mówi się, że aplikacja traci fanów, ale niedługo zaawansowani użytkownicy mogą mieć chęć, by powrócić do gry, ponieważ za rogiem jest nowa aktualizacja dodająca ciekawą opcję Pokemona- towarzysza.

Źródło: 9to5google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij