Spotify Gaming – sekcja muzyczna dedykowana dla graczy

Marcelina Poznańska, 2016-08-12 12:42
0

Spotify Gaming to nowa sekcja muzyczna, którą przygotowano przede wszystkim z myślą o fanach gier. Znajdą oni tutaj albumy i playlisty powiązane ze ścieżkami muzycznymi z gier.

Szwedzi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom społeczności graczy i wprowadzają w aplikacji nową sekcję muzyczną – Spotify Gaming. Nowa kategoria zawiera ścieżki muzyczne z nowych gier, jak No Man’s Sky, Fallout 4 czy Uncharted 4 oraz playlisty stworzone do grania, jak: PowerGaming,RetroWave lub Top Gaming Tracks.

Spotify Gaming

Dla fanów gier przygotowano też specjalną stronę spotify.com/gaming, gdzie gracze będą mogli tworzyć własne playlisty do grania. Oczywiście, wybierając utwory muzyczne z tych dostępnych w usłudze. Dodawanie własnych nie jest możliwe.

Spotify Gaming będzie dostępne w zakładce Przeglądaj na wszystkich platformach, czyli PlayStation, komputerach oraz w aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android. Gracze z pewnością będą zadowoleni z nowości. Bo grom od dawna towarzyszy muzyka i cieszy, że Spotify zwróciło na to uwagę.

źródło: informacja prasowa

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl
The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.