Udostępnij
Tweetnij

Spotify Gaming – sekcja muzyczna dedykowana dla graczy

Spotify Gaming to nowa sekcja muzyczna, którą przygotowano przede wszystkim z myślą o fanach gier. Znajdą oni tutaj albumy i playlisty z muzyką z gier.

Spotify Gaming to nowa sekcja muzyczna, którą przygotowano przede wszystkim z myślą o fanach gier. Znajdą oni tutaj albumy i playlisty powiązane ze ścieżkami muzycznymi z gier.

Szwedzi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom społeczności graczy i wprowadzają w aplikacji nową sekcję muzyczną – Spotify Gaming. Nowa kategoria zawiera ścieżki muzyczne z nowych gier, jak No Man’s Sky, Fallout 4 czy Uncharted 4 oraz playlisty stworzone do grania, jak: PowerGaming,RetroWave lub Top Gaming Tracks.

Spotify Gaming

Dla fanów gier przygotowano też specjalną stronę spotify.com/gaming, gdzie gracze będą mogli tworzyć własne playlisty do grania. Oczywiście, wybierając utwory muzyczne z tych dostępnych w usłudze. Dodawanie własnych nie jest możliwe.

Spotify Gaming będzie dostępne w zakładce Przeglądaj na wszystkich platformach, czyli PlayStation, komputerach oraz w aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android. Gracze z pewnością będą zadowoleni z nowości. Bo grom od dawna towarzyszy muzyka i cieszy, że Spotify zwróciło na to uwagę.

źródło: informacja prasowa

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij