Udostępnij
Tweetnij

Artisto – aplikacja jak Prisma, ale dla wideo

Jeśli szukacie aplikacja jak Prisma, ale dla filmów, to zainteresujcie się Artisto. Aplikacja robi dosłownie to samo co Prisma, ale w tym przypadku dla wideo.

Jeśli szukacie aplikacja jak Prisma, ale dla filmów, to zainteresujcie się Artisto. Aplikacja robi dosłownie to samo co Prisma, ale w tym przypadku dla wideo.

Artisto

Zainteresowanie aplikacją Prisma nieco spadło, ale program nadal ma spore grono fanów. Niestety, Prisma nie pozwala dodawać efektownych filtrów na filmach, tylko na zdjęciach. Z pomocą przychodzi My.com B.V. z aplikacją Artisto.

Artisto pozwala nakładać efektowne filtry na filmach. Do wyboru jest czternaście efektów, ale własnych nie można dodawać, podobnie jak Prismie. Tak stworzone nagrania można następnie udostępnić w serwisach społecznościowych lub też zapisać w rolce aparatu.

Artisto

Aplikacja działa z iPhone’ami i smartfonami z Androidem. Niestety, w moim przypadku program działa bardzo niestabilnie, dlatego też widzicie tutaj zrzuty ekranowe z iOS, które podesłał Dawid. Na iPhone’ach aplikacja zdaje się działać bardzo stabilnie. Aplikację możecie pobrać pod jednym z poniższych przycisków i następnie zacząć zalewać social media filmami z filtrami.

appstore

playstore1

źródło: petapixel

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij