Udostępnij
Tweetnij

Pokemon Go – Razer stworzył aplikację umożliwiającą czat pomiędzy graczami

Pokemon Go to fenomen wśród gier, ale komunikacja między graczami jest utrudniona. Na ten problem znalazł rozwiązanie Razer, który stworzył aplikację do czatu pomiędzy użytkownikami gry – Razer GO.

Pokemon Go to fenomen wśród gier, ale komunikacja między graczami jest utrudniona. Na ten problem znalazł rozwiązanie Razer, który stworzył aplikację do czatu pomiędzy użytkownikami gry – Razer GO.

Aktualnie kontakt z innymi trenerami mamy zazwyczaj pod PokeStopami. Najczęściej wtedy, kiedy ktoś z nich uruchomi opcję Lure, czyli swoistego rodzaju „przynętę” na Pokemony. Ale oficjalnego czatu w grze nie ma, tak więc tutaj ze swoim pomysłem ma zamiar wyjść… Razer.

razergo

Razer postanowił stworzyć specjalną aplikację dla trenerów, która pozwala na komunikację pomiędzy użytkownikami w promieniu 600 mil, czyli ok. 965 km. Promień ten można pomniejszyć do 3 mil (ok. 5 km) lub 60 mil (ok. 96 km). Rozmowy, które będą prowadzili gracze, będą mogły być ustawione jako publiczne, prywatne lub ograniczać się do drużyny, do której należą. Wszystko zależne będzie od preferencji. W aplikacji ma pojawić się także specjalna opcja umożliwiająca użytkownikowi otworzenie kanału dyskusyjnego w bezpośredniej okolicy gracza.

Aplikacja Razer GO, bo tak ma się nazywać, swoją premierę ma mieć 25. lipca 2016 roku na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem. Jeśli chcecie sprawdzić, jak będzie działała, możecie ją wypróbować na tej stronie internetowej.

Źródło: TheVerge

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij