Udostępnij
Tweetnij

Map for Game of Thrones – z tą aplikacją nie zgubisz się w Westeros

Map for Game of Thrones to aplikacja ukazująca mapę świata Gry o tron. Zawiera także najważniejsze informacje o postaciach i lokacjach.

Map for Game of Thrones to aplikacja ukazująca mapę świata Gry o tron. Zawiera także najważniejsze informacje o postaciach i lokacjach.

Wiecie, jak wygląda kraina przedstawiona w Grze o tron? Bardzo ciężko się połapać, gdzie wybudowano mur, a gdzie znajduje się Riverrun. Jeśli zatem zgubiliście się gdzieś myślami w Westeros, w odnalezieniu drogi do poszczególnych punktów z pewnością pomoże Wam aplikacja Map for Game of Thrones, która jest, w skrócie ujmując, mapą świata Gry o tron.

Map for Game of Thrones

Aplikacja, prócz informowania użytkownika o poszczególnych lokacjach, zawiera w sobie także ciekawy tryb, dzięki któremu można wybrać jeden z odcinków z poprzednich sezonów serialu, a najważniejsze jego sceny będą umiejscowione na mapie. Dotykając specjalnie przygotowanych przycisków dowiemy się, jakie postacie brały udział w danej scenie i przeczytamy jej streszczenie. Aplikacja zawiera także wszystkie szczegóły na temat bohaterów serialu – ich biografię, historię, opis wyglądu oraz kilka ważnych cytatów. Prócz tego w Map for Game of Thrones znajdziemy „punkt informacji turystycznej”. Innymi słowy – szczegółowe informacje na temat wszystkich regionów, miast czy zamków. Wystarczy, że dotkniemy ikony interesującego nas miejsca, by takie ciekawostki wyświetliły się na ekranie.

Map for Game of Thrones dostępne jest w wersji darmowej lub PRO zarówno na iOS, jak i Androida. Funkcjonalnie nie różnią się one od siebie. Wersja płatna (4,40 zł w Sklepie Play i 0,99 euro w App Store) jednak nie ma żadnych reklam.

appstore

playstore1

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij