Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google z narzędziami do edycji zdjęć w przeglądarce

Google wprowadza narzędzia do edycji obrazów do Zdjęć. Umożliwiają one między innymi edycję wielu zdjęć jednocześnie.

zdjęcia google narzędzie edycji

Google wprowadza narzędzia do edycji obrazów do Zdjęć w wersji na przeglądarki. Umożliwiają one między innymi edycję wielu zdjęć jednocześnie.

Wraz z odcięciem Zdjęć od Google+ pojawiło się wiele miłych dla użytkownika funckji, takich jak między innymi nielimitowana przestrzeń dla skompresowanych zdjęć, dzięki czemu mogliśmy wrzucać setki fotek. Zabrakło jednak narzędzi edycji zdjęć podobnej do aplikacji Snapseed. Ta nadal dostępna jest w Sklepie Play, jednak trzeba ją osobno pobrać. Wraz z najnowszą aktualizacją Zdjęć w wersji na przeglądarki dodano takie funkcje.

Teraz użytkownicy mogą przykładowo zmienić rozmiar zdjęcia (pozostawić oryginalny wymiar, zmienić na format kwadratowy, 16:9 lub 4:3), a następnie zapisać te zmiany używając przycisku Gotowe. Jeśli jednak zmiany nam się nie spodobają, można przywrócić oryginalną fotkę z pomocą przycisku Przywróć oryginał. Co więcej, nowe funkcje pozwalają na edytowanie wielu zdjęć w jednym momencie. Chwilowo zmiany dostępne są jedynie w wersji na przeglądarki na desktopy. Bardzo możliwe, że trafią również do aplikacji Zdjęcia Google.

Źródło: Engadget

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij