Udostępnij
Tweetnij

Reddit uruchamia beta testy aplikacji na Androida

Popularny serwis Reddit doczeka się niedługo swojej aplikacji. Aktualnie jest ona w fazie testów beta. Mają do niej dostęp jedynie

reddit

Popularny serwis Reddit doczeka się niedługo swojej aplikacji. Aktualnie jest ona w fazie testów beta. Mają do niej dostęp jedynie wybrani użytkownicy urządzeń mobilnych z Androidem.

Reddit rusza z własną aplikacją mobilną. A raczej prawie rusza, bo aplikacja jest dostępna, jednak jedynie dla wybranych użytkowników i w wersji beta. Nie ma jej również dostępnej na urządzeniach mobilnych z iOS. Można ją pobrać wyłącznie na sprzęty z Androidem.

Nie martwcie się jednak, drodzy użytkownicy Reddita. Twórcy serwisu już zapowiedzieli, że aplikacja będzie dostępna zarówno na Androidzie, jak i na iOS. Musicie jednak uzbroić się nieco w cierpliwość. Dokładnego terminu nie podano.

Czego możemy spodziewać się po aplikacji? Niczego, co mogłoby nas jakoś zaskoczyć. Przede wszystkim możliwości dodawania komentarzy do serwisu, przeglądania ich z pomocą zwijanych wątków. Można również przejść do subskrybowanych kont i je przeglądać. Brakuje natomiast skuteczniejszego sposobu na przeglądanie dodawanych obrazków. Tutaj otwierane są one w przeglądarce w aplikacji. Powolne jest również otwieranie linków.

Nie jest powiedziane jednak, że w takiej formie aplikacja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. Jak już wspominaliśmy, Reddit na Androida jest w fazie testów. Bardzo możliwe zatem, że do czasu jej premiery sporo się jeszcze zmieni. Aktualnie dostęp do testów mają jedynie wybrani użytkownicy. Zapisy do bety były otwarte bardzo krótko i w tym momencie są już zamknięte. Aplikacja była przez moment dostępna na APK Mirror, jednak na wyraźną prośbę serwisu Reddit usunięto ją z listy.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij