Udostępnij
Tweetnij

Kickstarter z aplikacją na Androida

Teraz użytkownicy Androida będą mogli wesprzeć ciekawe projekty dzięki nowej aplikacji Kickstartera, która właśnie trafiła do Sklepu Play.

Teraz użytkownicy Androida będą mogli wesprzeć ciekawe projekty dzięki nowej aplikacji Kickstartera, która właśnie trafiła do Sklepu Play.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Kickstarterze, to zapewne mało wiecie o takich grach jak Broken Age czy Republique. Kickstarter jest serwisem, dzięki któremu użytkownicy mogą dołożyć swoich kilka groszy do ciekawych projektów. Może to być specjalnych strój dla biegaczy, gra czy magnetyczna wtyczka do smartfonów. W zasadzie każdy pomysł jest dobry.

kickstarter 1

Jeśli myśleliście o wsparciu ciekawych pomysłów, a niespecjalnie lubicie swoją przeglądarkę, mamy dla Was dobre wieści – Kickstarter  doczekał się swojej własnej aplikacji na urządzenia mobilne z Androidem. Pozwala ona, podobnie jak wersja na przeglądarki, na przeglądanie projektów wrzucanych na kickstarterową stronę. Na stronie głównej znajdziemy specjalne oferty wybrane przez zespół Kickstartera. W lewym górnym rogu umieszczony został wygodny przycisk Menu, gdzie znajdują się poszczególne kategorie dla interesujących nas tematów.

kickstarter 2

Po wejściu na sekcję danego tematu wyświetlą nam się informacje na temat danego projektu. Dowiemy się przede wszystkim, ile dokładnie pieniędzy potrzebują pomysłodawcy, ile zostało już wpłacone, jak dużo osób zdecydowało się na zainwestowanie w projekt oraz ile dni pozostało do zakończenia zbiórki. Na dole strony znajdują się informacje na temat projektu oraz prezentów, które otrzymamy w ramach przekroczenia progów wpłacanych kwot. Projektem możemy się również podzielić ze znajomymi czy dodać go do ulubionych. Na dole znajduje się przycisk z podpisem Back this project. Odsyła on do kolejnej strony. Tam pojawiają się różne kwoty, którymi możemy wesprzeć dany projekt.

kickstarter 3

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij