Udostępnij
Tweetnij

Książki Google Play z funkcją Night Light

Google wprowadziło z Książkach Google Play długo wyczekiwaną funkcję w postaci Night Light, która znacznie polepszy komfort czytania książek w godzinach wieczornych.

Google wprowadziło z Książkach Google Play długo wyczekiwaną funkcję w postaci Night Light, która znacznie polepszy komfort czytania książek w godzinach wieczornych. 

Night Light jest nową funkcją, którą Google wprowadza w aplikacji Książki Google Play. Rozwiązanie to docenią ci wszyscy z was, którzy często czytają wieczorem, gdzie warunki oświetleniowe ulegają pogorszeniu. Włączenie funkcji sprawia, że w późniejszych godzinach niebieskie światło będzie zastępowane przez cieplejsze światło żółte. Funkcja działa automatycznie i dostosuje się w zależności od położenia słońca.

night-light

W ten sposób znacząco polepszy się komfort czytania książek. Niebieskie światło jest męczące dla wzroku, przede wszystkim wieczorem.

Nowa funkcja znajduje się w aplikacji Książki Google Play z numerem 3.7.45. Jeśli jeszcze nie widzicie aktualizacji automatycznej w Sklepie Play, to możecie pobrać pakiet APK z tą wersją programu, który znajdziecie tutaj. Night Light znajduje się także w nowej wersji Google Play Books na urządzenia z iOS.

źródło: Google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij