Udostępnij
Tweetnij

Adobe Lightroom dla Androida teraz za darmo

Aplikacja Adobe Lightroom w końcu doczekała się darmowej wersji na Androida.

adobe-lightroom-5-2 kopim ,.uj

Aplikacja Adobe Lightroom w końcu doczekała się darmowej wersji.

Lightroom to wydana przez firmę Adobe aplikacja do edycji zdjęć, która wcześniej w tym roku trafiła na urządzenia mobilne z iOS. Początkowo Lightroom można było pobierać za darmo, ale aplikacja miała ograniczone funkcje. Można je było odblokować płacąc abonament fotograficzny w usłudze Adobe Creative Cloud. Później jednak Adobe wprowadziło Lightroom Mobile 2.0. Tutaj już dostępne były wszystkie funkcje usługi bez konieczności wnoszenia opłat.

Teraz nowa wersja Lightroom Mobile zadebiutowała również w Sklepie Play. Największą zmianą jest, oczywiście, brak konieczności płacenia za możliwość korzystania z funkcji usługi. Użytkownik nie musi się również już logować we wspomnianym Adobe Creative Cloud. Można jednak w ten sposób zrobić i, jeśli wcześniej opłaciliśmy abonament, zsynchronizować Lightroom i jego funkcje w wersji np. na PC i tablet.

Lightroom, jak już wspomnieliśmy, pozwala na edycję zdjęć. Prócz tego aplikacja umożliwia katalogowania i ocenę poszczególnych fotografii, a także zmianę takich elementów jak chociażby balans bieli, kolory czy nasycenie. Aplikację możecie pobrać za darmo klikając w poniższe przyciski.

playstore

appstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij