Udostępnij
Tweetnij

Snapchat z nową aktualizacją. Co nowego?

Najnowsza aktualizacja aplikacji Snapchat wniosła jedną zmianę. Teraz będziemy mogli wysyłać wiadomości odnoszące się do konkretnego snapa.

Najnowsza aktualizacja aplikacji Snapchat wniosła jedną zmianę. Teraz będziemy mogli wysyłać wiadomości odnoszące się do konkretnego snapa.

Snapchat bez wątpienia jest ostatnio jedną z najpopularniejszych aplikacji. Jeśli z niej często korzystacie, mamy dla Was dobrą wiadomość. Twórcy aplikacji postanowili ją po cichu zaktualizować. Update wprowadza przede wszystkim jedną zasadniczą nowość. Od teraz użytkownicy będą mogli wysyłać wiadomości odnoszące się do poszczególnych snapów.

Snapchat

Kiedy dostaniemy takiego snapa od naszego znajomego, możemy przesunąć palcem do góry i wtedy wyświetli się miejsce do wpisania prywatnej wiadomości do nadawcy. Będzie się on odnosił do oryginalnego snapa. W ten sposób twórcy aplikacji chcą ułatwić użytkownikom komunikację. Wcześniej nie do końca było wiadomo, do jakiego konkretnie snapa odnosiła się odpowiedź jego odbiorcy.

Snapchat dostępny jest do pobrania za darmo w App Store i Sklepie Play. Aplikacja jest kompatybilna z iOS 7.0 i nowszym oraz Androidem 4.0 i nowszym.

appstore

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij