Udostępnij
Tweetnij

Słuchasz muzyki na smartfonie? Zaoszczędź dane z Opera Max już teraz

Opera Max jest pierwszą na świecie aplikacją, która pomoże nam zaoszczędzić dane podczas korzystania z aplikacji muzycznych.

 

Opera Max

Opera Max jest pierwszą na świecie aplikacją, która pomoże nam zaoszczędzić dane podczas korzystania z aplikacji muzycznych.

Jeśli często słuchacie muzyki na swoich smartfonach, z pewnością wiecie, jak sporą ilością danych potraficie wykorzystać w trakcie korzystania z aplikacji muzycznych. Według raportu stworzonego przez Next Big Sound, liczba utworów odtworzonych w takich właśnie aplikacjach przekroczyła 1 bilion. Słuchanie muzyki przez 9 godzin to około 1GB danych. Ale znalazł się sposób, by tę liczbę mocno uszczuplić.

Opera Max jest aplikacją do zarządzania danymi w smartfonach z systemem Android. Jest pierwszą na świecie aplikacją, która pomaga w optymalizacji zużycia danych aplikacji z muzyką oraz z filmami. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że dzięki kompresji audio aplikacji muzycznych możemy zaoszczędzić dane, kiedy korzystamy z takich serwisów, jak YouTube Music, Pandora, Slacker Radio, Gaana i Saavn. Twórcy Opera Max twierdzą, że oszczędności wyniosą nawet 50%.

Opera Max dostępna jest do pobrania za darmo pod poniższym przyciskiem. Aplikacja kompatybilna jest z Androidem 4.0 i nowszym.

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij