Udostępnij
Tweetnij

EverythingMe zamyka swoją działalność

Zamknięcie firmy oznacza jedno – ze Sklepu Play zniknie launcher EverythingMe.

EverythingMe

Zamknięcie firmy oznacza jedno – ze Sklepu Play zniknie launcher EverythingMe.

Korzystacie z EverythingMe? W takim razie jesteście jednym z tych 15 milionów użytkowników Androida, którzy pobrali launcher na swoje urządzenie. Niestety, twórcy EverythingMe powiadomili właśnie, że niedługo ich firma zostanie zamknięta, a sam launcher zostanie usunięty ze Sklepu Play.

Jak mówi Douglas Adams z EverythingMe, powodem zamknięcia jest brak funduszy na dalsze funkcjonowanie. Z oficjalnego oświadczenia wynika, iż launcher nie zarabiał na siebie na tyle, by mógł dalej być utrzymywany, dlatego też zdecydowano, że zostanie jeszcze w tym roku usunięty ze Sklepu Play. Niestety, EverythingMe nie zostało przejęte przez inną firmę, tak więc pracownicy studia będą musieli poszukać nowej pracy.

EverythingMe pomaga przede wszystkim w organizowaniu pracy naszego urządzenia z Androidem, ułatwia wykonywanie połączeń i tworzy skróty do kontaktów, a także pomaga w wyszukiwaniu informacji oraz aplikacji.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij