Udostępnij
Tweetnij

Już nie musisz mieć konta Google, by rozmawiać poprzez Hangouts

Hangouts wprowadził nową aktualizację, dzięki której będziemy mogli porozmawiać z osobą nieposiadającą konta Google.

Hangouts wprowadził nową aktualizację, dzięki której będziemy mogli porozmawiać z osobą nieposiadającą konta Google.

Korzystacie często z Hangouts, ale Wasi znajomi niespecjalnie garną się do tego, żeby założyć konto Google? A może nie lubicie udostępniać obcym osobom swojego maila? W takim razie mamy dla Wa dobrą wiadomość. Kalifornijski gigant zdecydował się na aktualizację swojej aplikacji. Wprowadza ona jedną poważną zmianę.

Hangouts

Od teraz druga osoba nie będzie musiała posiadać konta Google, byśmy mogli z nią porozmawiać z pomocą Hangouts. Wystarczy, że zaprosimy ją do rozmowy za pośrednictwem aplikacji. Użytkownik, z którym chcemy się połączyć, dostanie specjalnego linka do akceptacji. Po jego kliknięciu łączy się z osobą dzwoniącą. Ktokolwiek stworzył takie połączenie będzie miał kontrolę na tym, kto opuszcza konwersację i kto do niej dołącza. Wspomniana opcja będzie dostępna zarówno w wersji na Chromebox, PC oraz urządzenia mobilne.

playstore

appstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij