Udostępnij
Tweetnij

Google przejmuje Fly Labs

Jeśli znacie aplikacje Fly Labs, to z pewnością jesteście użytkownikami urządzeń z iOS. Teraz aplikacje tej firmy pobierzecie za darmo. Musicie się jednak pospieszyć…

fly labs

Jeśli znacie aplikacje Fly Labs, to z pewnością jesteście użytkownikami urządzeń z iOS. Teraz aplikacje tej firmy pobierzecie za darmo. Musicie się jednak pospieszyć…

Google potwierdziło oficjalnie, że przejęło Fly Labs. Firma ta znana jest przede wszystkim z tworzenia aplikacji na iOS, które pomagają w edycji wideo. Kalifornijski gigant już ma plany w związku z włąśnie zakupioną firmą. Fly Labs będzie pracowało nad rozwijaniem aplikacji Zdjęcia Google. Co jednak z już dostępnymi aplikacjami? Clips, Fly, Tempo oraz Crop zostaną usunięte. Będą jednak dostępne jeszcze przez trzy miesiące, jeśli będziecie mieli ochotę z nich skorzystać. Google postanowiło udostępnić w tym czasie za darmo wszystkie te opcje, za które poprzednio musieliśmy zapłacić w ramach wewnętrznych mikropłatności.

Fly Labs to nowojorska firma założona przez Tima Novikoffa. Chwilowo nie jest jasne, jaka dokładnie ma być rola Fly przy rozwijaniu Zdjęć Google. Co ciekawe, w jednym z wywiadów udzielonym w zeszłym roku iDigital Times, Novikoff powiedział, że nie wyobraża sobie, aby kiedykolwiek mógł pracować z androidowymi wersjami swoich aplikacji, bo, jak stwierdził, użytkownicy iPhone’ów bardziej doceniają świetne projekty niż użytkownicy Androida.

Źródło: TheVerge

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij